Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora hátrány a nők szemében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátrány a nők szemében ha egy 34 éves férfi szűz még? Milyen esélyekkel indulok így a nők terén?

Figyelt kérdés
Eddig sajnos nem jött össze...talán a félénkségem, külsőm miatt
2017. júl. 4. 11:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
ha tetszel az adott nőnek, akkor nem gáz. ha nem jössz be neki, akkor gáz.
2017. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Itt inkább azzal a ténnyel van gond, hogy nem volt még nőd ezek szerint, nem maga a szüzesség. Ha nem volt nőd, azt jelenti nem vagy határozzott, félénk vagy, nem tartanának téged oéyannak, aki mellett biztonságban érezhetnék magukat (itt nem csak fizikai, hanem pénzügyi, és egyéb biztonságról van szó)
2017. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%
Akkor mi legyen, kedves utolsó? Kösse fel magát szerencsétlen kérdező?
2017. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
11%
Én nem tudnám komolyan venni. Ilyen öcsikémnek tudnám csak tekinteni kb.
2017. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
22%
Ugyan olyan, 90%-ban nem szokták a nők kérdezni, hogy szűz vagy-e még vagy nem.
2017. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A szüzesség nem hátrány, hanem az hogy még nem volt nőd. A párkeresés a nők részéről olyan mint egy állásinterjú, ahol ha van egy sok éves "lyuk" állás nélkül, akkor már rosszabbak az esélyeid, ha meg még nincs munkatapasztalatod, akkor viszlát... Na ugyan ez van pasiinterjúnál is csak párkapcsolati "tapasztalattal".
2017. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem hátrány,mert aki szeret téged az így is szeretni fog téged!

Ne aggódj ezen,ettől még lehet társad!

Fel a fejjel,sok sikert és sok sok szerencsét kívánok neked kérdező! 30N

2017. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%
Egy kérdés: ha lenne barátnőd, és lefeküdnél vele, kitartanál mellette, vagy rákapnál a szex ízére és elkezdenéd kiélni magad, összevissza kúrogatni nőket és elhagyni azt, aki elvette neked?
2017. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
Hátrány, mert egy nagyobb probléma tünete. Mindenesetre inkább ne kösd a nők orrára ezt a dolgot és veszítsd el minél előbb (nem prostival, de egyéjszakás pl. mehetne, legalább lesz valamennyi tapasztalatod és ott kérdezősködni sem fognak a múltadról, ellentétben mondjuk egy komoly párkapcsolattal).
2017. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%

Kb nulla, mert nem maradna meg egy kapcsolatban. Arra törekedne, hogy minden nőt megrakjon, mert időben el van csúszva.

Én egyszer összejöttem egy 30 éves pasival, akkor voltam 24, addig az anyjával élt, a telefonoknak , szgépeknek szentelte életét, 2 éves próbákozás után összejöttem vele, az első 2 hónapban megcsalt ,a gimis barátnőmmel. Velük laktunk együtt, a gimis barinőm párja egy régi barátom.

Amíg nem voltam vele a kutyának sem kellett, de amint összejöttünk minden alkalomra lecsapott, hogy megcsaljon, egyszer egy 13 éves lánnyal is. Szval érdekes. Azt gondolná az ember, hogy nem, pedig mégis. Éveket tepert, hogy rögtön megcsaljon. Amikor látták a lányok, hogy vagyok én ,egy gyönyörű barátnő, mindegyik r.bi nyomult, előtte meg letojták. Hát fura.

2017. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!