Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ti megérzitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti megérzitek, ha egy pasi belétek van esve?

Figyelt kérdés
Már pusztán abból, ahogy rátok néz, meg tudjátok ezt állapítani?(Hosszan, sóvárogva, vágyakozva néz a szemetekbe.) Vagy ahogy hozzátok szól, ahogy hozzátok viszonyul? A testbeszéde is elárulja számotokra, hogy szerelmes - vagy legalábbis nagyon vonzódik hozzátok? Van ilyesféle érzéketek, hogy ezt az ilyen jelekből le tudjátok vágni egyből? Hogy működik ez nálatok?

2017. júl. 5. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Max hogy vonzodik-e. Szerintem a szerelemnek is kb hasonlo jelei lehetnek de nem szoktam ennyire tulgondolni.
2017. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem volt belém senki sem szerelmes, szóval nem.



19/L

2017. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, de van akinél nehéz eldönteni..

19l

2017. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A vonzódást megérzem, de a szerelmet... azt nagyon nem, max ha a saját érzéseimet vetítem rá, a viselkedésére, ami jellemző rám, sajnos. Szerintem nincsenek erre jelek, talán annyi, hogy látszik rajtatok egy összhang, de ezt nehéz megmagyarázni.

A biztos az, ha kimondja :)

2017. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd megmondom, ha egyszer szeretni fog valaki.
2017. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Bár meg tudnám érzni, én örülnék a legjobban.
2017. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A vonzalmat sokszor megérzem. ( Aztán lehet még több is van, mint amennyit ténylegesen érzékelek, ki tudja :D )

Kivéve esetleg ha direkt leplezi,de egy idő után itt is észre lehet venni. Legalábbis lehet következtetni rá, hogy TALÁN vonzódik.


De amíg nem mondja nyíltan valaki, addig sokszor még a vonzalom is találgatás ( kivéve ha tényleg egyértelmű jelzéseket tesz felém).

Ráadásul ha mondjuk nekem is tetszik a másik, nem tudom objektívan nézni,és félek, hogy talán én értelmezem félre a kedvességét/figyelmét a másiknak, szóval hogy én átok bele többet, holott külső szemlélőként ezt ugye könnyebben le lehet szűrni.


Magyarul célszerű rohadt egyértelműnek lenni, ha a másik tudomására akarod hozni a dolgot.

2017. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!