Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Megérzitek? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megérzitek? :S

Figyelt kérdés

Megérzitek, ha egy lány fél tőletek? Nem úgy, hogy megveritek, hanem fél tőletek, mint pasi?

Mert én egyszerűen szinte rettegek attól, hogy az utcán leszólít egy srác, és szeretne ismerkedni, én meg tökre lefagyok, hogy jézusom, mit mondjak ?! :(

A "félelem" okát tudom, de az már a "múlt", és egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek? :S 17L



2012. aug. 16. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én általában igen,de vannak akiknél nagyon nehéz megérezni és inkább én bizonytalanodok el e tekintetben.

Habár az utcán való leszólítás nem gyakori folyamat.

2012. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg.... Nem minden pasi állat....

Ha a félelemnek látható külső jelei vannak, akkor azt látjuk....

2012. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megérzem, persze. És van aki annyira fél, hogy télleg feladom, mert nekem gáz. Mindig arra gondolok, h szr gyerekkora lehetett.
2012. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy védekező mechanizmus.Félsz az idegenektől.Nem kell gondolkozni rajta,ha nem tetszik a srác csak finoman utasítsd vissza.Ha szimpatikus a srác,akkor meg válaszolsz a kérdéseire.

A lényeg,hogy legyél határozott!

2012. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
épp ezaz, h még azok is azt hiszik, h nem tetszenek nekem, akik tökre az én "típusaim" :S
2012. aug. 16. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Mégis mi a sz*rtól kell tartani? Az élet velejárója.


Persze hogy észreveszi a srác, már az első 2 mondatnál le lehet vágni. És biztos lehetsz benne hogy manapság 500 férfiból 1 fog veled úgy viselkedni mint Rocky az állatkereskedéses csajjal.

2012. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én 16 vagyok és ugyanez a problémám. Bár én nem "csak" ettől félek. :S Szerintem ha valaki bunkó, akkor csak egyszerűen tovább kell menni, nem szabad visszaszólni, nehogy gond legyen utána. Ha viszont nem beszólnak, csak próbálkoznak nálad, akkor ha nem szimpi a srác, akkor mondd hogy van barátod vagy sietsz, csak tőmondatokban válaszolj vagy akármi. Akkor nem kell erőltetni. Ha viszont bejön és szimpi, akkor próbálj meg tényleg beszélgetni, válaszolni ha kérdez valamit és te is érdeklődj, kérdezd vissza. Legyél kedves, mosolygós és szerintem akkor egy idő után feloldódsz és menni fog rendesen a beszélgetés.

Sok sikert! :)

2012. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát.. lehet, hogy jól teszed, ha félsz (persze nem mindenkitől:)) Én nem féltem, engem is megszólítottak már néhányszor, bunkók is, és nagyon aranyos fiúk is.. De tényleg ne szólj vissza olyanoknak, akik hát.. akiket félelmetesnek is találsz, és nem csak "lefagysz" tőlük. Engem így vertek meg kb. fél éve. Nem kiábrándítani akarlak, lehet így ismerkedni, csak hát vigyázni kell. Lefagysz tőlük.. Ugyan már, hiszen nem is ismernek (: Akár a segged is mutogathatod nekik, másnapra elfelejtik, nagy a valószínűsége, hogy ha nem cseréltek címet/nevet/telefonszámot, soha többé nem látod:) Örülj, hogy megszólítanak, és próbáld meg legyőzni a félelmeid.

:) Nem lesz semmi gond.

16/L

2012. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!