Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti kezdenétek kapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek kapcsolatot egy olyan illetővel, aki folyton szemetel?

Figyelt kérdés

Mekkora jelentősége van ennek pl. egy ismerkedésnél? Sétáltok randi közben, a másik üdítőt, energiaitalt iszik, és mikor megitta, eldobja az utcán a flakont, dobozt. Ha eszik az utcán, a csomagolópapírt, szalvétát, zacskót elhajítja, cigizés után elpöcköli a csikket, stb...


Nem érdekli, hogy adott esetben a kuka ott lenne a közelben, nem foglalkozik a közterület tisztaságával. Azt mondja, hogy "amúgy is elég koszosak az utcák, nem oszt, nem szoroz, hogy én eldobom a szemetet".


Hogy állnátok egy ilyen illetőhöz? Belefér, megdorgálnátok érte vagy teljesen kizáró ok?



2017. júl. 5. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kizáró ok.
2017. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
1: kétségbeesnék, hogy egy ilyen igénytelennek kellenék. (Önbecsülésem romokban.) 2: menekülnék.
2017. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Cigány szokás. Nem dorgálnám meg, nem vagyok az anyja, de ismerősnek sem akarok ilyen embert.
2017. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró ok.
2017. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Rászólnék, de ha nem lenne foganatja, akkor ez eleve kizáró ok. Ha nekem nem törik le a lábam, hogy elsétáljak egy szemetesig, vagy addig eltegyem a szemetet, amíg nem jutok el kukához, akkor ez a másik félnek se essen nehezére. Egyébként nálam a dohányzás eleve kizáró tényező, mert a szervezetem érzékeny a cigifüstre, de ez más téma.
2017. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kizáró ok. Teljesen elmenne tőle a kedvem. Elvárok egy bizonyos értelmi színvonalat, és ez nagyon nem fér abba bele.

33F

2017. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró ok. Aki ilyen csinál, az eleve nem lehet túl intelligens, az esetleges jól neveltségről már szó se essék. Azt meg végképp nem várnám ki, hogy az otthonában is megnyilvánul-e ez a viselkedés.
2017. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró ok. Nem tudnék vele végigmenni az utcán, mert én szégyenkeznék helyette.
2017. júl. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Rászólnék, mondanám hogy vegye fel legyen szíves és dobja a kukába. Próbálnám leszoktatni erről. Ha nem menne és nem érdekelné hogy zavar, akkor azt hiszem vége lenne a dolognak...

F34

2017. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát azé valamilyen szinten legyen má környezettudatos. Ha kifújja a szél a kukából, akkor én nem nagyon nyúlnék már hozzá, amúgy zsebkendővel még azt is fel lehet szedni, de legalább a kukába dobja, és ne hagyja szét, há milyen má!!!???
2017. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!