Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti kezdenétek kapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek kapcsolatot egy olyan illetővel, aki folyton szemetel?

Figyelt kérdés

Mekkora jelentősége van ennek pl. egy ismerkedésnél? Sétáltok randi közben, a másik üdítőt, energiaitalt iszik, és mikor megitta, eldobja az utcán a flakont, dobozt. Ha eszik az utcán, a csomagolópapírt, szalvétát, zacskót elhajítja, cigizés után elpöcköli a csikket, stb...


Nem érdekli, hogy adott esetben a kuka ott lenne a közelben, nem foglalkozik a közterület tisztaságával. Azt mondja, hogy "amúgy is elég koszosak az utcák, nem oszt, nem szoroz, hogy én eldobom a szemetet".


Hogy állnátok egy ilyen illetőhöz? Belefér, megdorgálnátok érte vagy teljesen kizáró ok?



2017. júl. 5. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*ja és nem járnék vele
2017. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró ok.
2017. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Abszolút kizáró ok!

Igénytelen, tahó szokás.

Egyáltalán nem érdekli, hogy a Földünk haldoklik.

Megkérném szépen, hogy vegye fel. Nem szakad bele ha használja a kukát ami arra való.

Nem? Felveszem én. De ha megint előfordul akkor részemről ennyi.

2017. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró ok! Volt ilyennel dolgom, elmesélem. Pár hete találkozgattunk. Egyik nap az én kocsimmal mentünk valahova, én vezettem, ö evett. Amikor végzett, lehúzta az ablakot és kidobta a kaja csomagolását. Elképedtem, szóhoz se jutottam, amint tudtam a forgalomtól, szó nélkül megálltam és kértem, hogy szálljon ki és szedje össze a szemetét. Még ö cseszett le, hogy képes voltam megállni emiatt az úton. Na addig tartott a dolog köztünk. Hazafuvaroztam aztán viszlát. Ez elég volt ahhoz, hogy ne vonzódjak hozzá, megundorodtam. Egy ilyen tapló számomra nem ember.
2020. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!