Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti kezdenétek komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti kezdenétek komoly kapcsolatot egy nem 100%-ig egészséges férfival? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Röviden a lényeg:

Van egy cisztás fibrózis nevű örökletes betegségem. Rövid leírás annak aki nem hallot még róla.

[link]

Valamint februárba kiderült, hogy crohn betegség is kialakult. Ezek miatt le is százelékoltak. Az örökletes betegség végett persze a saját gyerek vállalása kizárt.

Ezek mellett lenne esély egy kapcsolatra?

Első sorban 25-30 év közötti nők véleménye érdekelne, de persze egyéb vélemény is jöhet.


2017. máj. 15. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem kezdenék így komoly kapcsolatot, viszont ha a betegségek később, a párkapcsolat alatt alakulnának ki, akkor nem szakítanék ezért.
2017. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

férfiaktól ilyen válaszokra számíthatsz:én egészségesen sem kellek sőt kapcarongynak néznek

nőktől ilyet:persze, hogy kezdenék, ez nem kizáró ok de inkább ne írj privit mert csak elméletben válaszoltam

2017. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Chron beteg vagyok, szóval elég irónikus lenne, ha azt mondanám nem :D Nálam csak a pszichés betegségek kizáróak (személyes okokból)

Párkapcsolatban élek, szóval nem célzás jellegű komment volt :)

2017. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Komoly kapcsolatba nem mennék bele. Mivel ez egy öröklődő betegség és nekem nagyon fontos lenne az, hogy egészséges gyereket szüljek. Tudom, hogy lehetne donortól, de az számomra fura lenne és vállalhatatlan.
2017. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már idősebb vagyok ennél, de nálam nem lett volna kizáró tényező 25-30 évesen sem, ha amúgy beléd szerettem volna.
2017. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert nálam az élet csúcspontja egy szerető férjjel történő családalapítás.
2017. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem vagyok közelről sem 25 de így azt válaszolnám, hogy igen.

Nem tervezek gyerekeket sem most, sem később.

2017. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Én azért nem kezdenék ilyennel, mert közös gyereket szeretnék a szerelmemmel. Ez a legnagyobb vágyam az életben. Egyéb betegséget (ami nem befolyásolja negatívan a gyermekáldást) elfogadnék. 28/N
2017. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Engem a leszázalékolás jobban zavarna. Nem tudom, ez esetedben mit takar, de akiket én ismertem, egész nap otthon ültek és tévéztek.


Gyereket nem akarok, úgyhogy ez nem téma.

2017. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha otthon ülne és vakarózna egész nap, akkor nem. Ha valamit kezdene magával, akkor persze.

A párom pl Guillain-Barre szindrómával küzd, abszolút nem zavar, max annyira, hogy jobban aggódok érte, mintha nem lenne baja, ezen kívül más bajom nincs vele. Néha nyomom vele a gyógytornát, járunk együtt úszni, aztán kész, még ad is közös programot a dolog, ha úgy tetszik.

Mondjuk a saját gyerek lehetőségének hiánya miatt elég necces a te helyzeted..

24/N

2017. máj. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!