Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire kizáró ok ha egy srác szemüveges, de nem hordja?

Figyelt kérdés
Azért kérdem,mert nem hordom,de azt se akarom hogy az emberek azt higgyék hogy sz..rok az egészségemre.
2017. júl. 6. 13:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra semmiképp sem szimpatikus, ha valaki a hiúságát az egészsége elé helyezi.
2017. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem kizaro ok, de semmi bajom a szemuveggel, a parom is az es ugy altalaban a sracok nagy resze akik bejonnek.

Kisse zavarna, ha nem hordana az utcan es nekem kene navigalnom...

2017. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hordja, akkor hogy lát?


Engem nem zavar a szemüveg. De az se probléma nekem, ha őt zavarja, és emiatt kontaktlencsére akar váltani pl.

2017. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az éretlen gondolkodás kizáró ok. A szemüveg nem.
2017. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Csabi te vagy az?

Ha ennyire gáznak tartod a szemüveget akkor válts kontaktlencsére.

2017. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szarsz rá. Nekem nem tetszik, aki vaksizik. Van szemüvegem és lencsém is.
2017. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kimondottan a szemüveges srácok tetszenek, egy jó keret választásával bárkinek jól állhat a szemüveg szerintem :)

Szóval ha csak azért nem hordja, mert szerinte nem áll jól, akkor az nem lenne szimpatikus, hisz valamilyen megoldás helyett (új szemüveg, kontaktlencse) inkább rombolja a látását, ami nagyon veszélyes. Éretlennek tartanám emiatt.

2017. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Vaksi nem vagyok,távol látó vagyok.
2017. júl. 6. 13:43
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a rövidlátó számít vaksinak.
2017. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azt tudom,de zavar a szemüveg
2017. júl. 6. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!