Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemüveges, macisabb, szemüveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemüveges, macisabb, szemüveges, de aranyos arcú srác mennyire jön be a lányoknak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl macis, 190 cm a magasságom szóval elég magas is vagyok.
2014. okt. 27. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, nagyon be szokott jönni a lányoknak.
2014. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Felesleges a magasságoddal villogni a többi annyit ront rajta, hogy alig-alig lesz esélyes.Kompenzálj a belsőddel de akkor készülj arra, hogy nem azokkal leszel később akikkel szeretnél hanem aki "jön" és hajlandó megkedvelni. Persze még így is 90% esélyed van rá hogy lapátra kerülssz vagy elcábítja egy szép, de hasonlóan rendes valai. Pfuj világ.
2014. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

#1


Melyik univerzum, melyi bolygóján?

2014. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2 Ne próbáld aláásni az önbizalmát, mert igen is hogy tetszik ez a tipus a csajoknak.Sőt nagyon tetszik..
2014. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
"Quixote" Te egy 20 kilós,150 centi mély kis nyurga gyerek vagy,igaz-e?Csak az irigység beszél belőled!Igenis bejön a lányoknak!Az is hogy magas,az is hogy macis,az is hogy szemüveges!Én imádom az ilyen pasikat!
2014. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#4


Tapasztalatból megmondom hogy nem így látom... Azért kérdezem hogy hol tudsz-e konkrét példát vagy ez csak teória?

2014. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#5


ajno sinkább a kérdezőre hasonlítok ezért mondom hogy tudom hogy úgy van ahogy az első mondja... Kivéve ha van olyan hely az országban ahol igen, azért kérdem hogy hol.

2014. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évesek vagytok,de a NŐKNEK ez tuti bejön.A 16-20 éves csajoknak nem tudom.
2014. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6 Nő vagyok, és nekem is bejön pl.
2014. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én szeretem a macis pasikat. Ha nem a tértével rugdalja a hasát és illik az arcához a szemüvege, nekem oké. Utána jön a személyisége.

De már van barátom, aki szintén macis.

25N

2014. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!