Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ti megnézitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti megnézitek, hogy egy pasinak milyen karórája van? Dob ez valamit a férfi összhatásán?

Figyelt kérdés
Számít az, hogy egyáltalán van-e neki, és ha van, az hozzáad valamit a férfias kiállásához?

2017. júl. 9. 08:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen, hogyha az összképbe beleillik.
2017. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem. De az elvesz, ha olyan szavakat használ, hogy csáberő.


Feltűnne, ha van, mert manapság nem sok emberen látok és én is hordok. De az, hogy milyen... nekem van vagy húsz darab, ebay-es kínai mind, egyik sem volt egy ezres felett árban. Lehet kiröhögni, nekem ezek tetszenek.

2017. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

Nekem tetszik. A gagyi kínais is, ha jól néz ki. Nekem egy közép kategóriás van.


26N

2017. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Soha nem néztem,csak akkor tűnik fel ha nagyon kirívó,és nincs összhangban az öltözékkel.
2017. júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#2 Nézd, én nem vagyok egy nyelvészprofesszor, de ez a szó létezik, úgy, ahogy a "vonzerő" is. Az egy dolog, hogy a kulcsszavak között jelenleg nem szerepel.
2017. júl. 9. 09:11
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj, hogy létezik a szó, azzal, hogy használja. Nem látok senkit magam előtt, aki a karórájával pózol a tükör előtt, hogy "vajon ettől nő-e a csáberőm".
2017. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6 Ez világos, de a "csáberő" növeléséhez jó eszköz lehet egy óra is, ahogy pl. egy tetkó, egy nyaklánc, egy jó cipő, stb. Érdekes, hogy a "vonzerőbe", mint kulcsszóba viszont nem kötöttél bele, pedig tök ugyanazt a fogalmat takarja :D
2017. júl. 9. 09:36
 8/20 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy a férfin talán ez az egyetlen ékszer amit hordhat. Jó ott a nyaklánc is, de szerintem egy jó karóra sokkal többet dob. Az én órámat már sokszor dícsérték csajok. Nekem egy casio edifice redbull limited RBB 2A órám van. Akár elegáns, akár sportos eseményem is megállja a helyét.
2017. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

KI A BÁNATOS F____ érdekli???

Max az ilyen plázakva csajokat akik azt nézik "vajon hamísítvány e vagy tényleg eredeti police vagy rolex mer akkor húú ha eredeti van pénze ha meg kínai akkor már nem is jövök vele össze"

Lehet lepontozni ..

23L

2017. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem szokott feltűnni, milyen karórát hordanak mások, max. akkor, ha nagyon nem passzol valakinek a megjelenéséhez (pl. elegáns öltönyhöz színes gyerek karóra).
2017. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!