Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt ti is így látjátok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti is így látjátok, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 22 éves. Már jó pár helyen dolgozta, és jelenleg is dolgozok, egyetem mellett. Az a tapasztalatom, hogy jóval több normális pasi van, mint nő. Eddig amilyen nőkkel dolgoztam az árufeltöltői munkától kezdve, az elit helyig eléggé nagyot csalódtam a "felnőtt" nőkben. Az értelmi szintjüket inkább hagyjuk, abban csalódtam a legnagyobbat (még az elit helyen is olyan megnyílvánulások voltak részükről hogy csak lestem). Kibeszélnek mindenkit, egyszerűen buta dolgokat mondanak.....


Ezzel szemben, szinte mindegyik helyen nagyon értelmes, rendes, kedves pasikkal találkoztam. Pedig a pasiakt szokás manapság szidni, hogy ilyenek meg olyanok, de mérföldekkel értelmesebb férfiakkal találkoztam szinte mindenhol.



2017. júl. 7. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Én 3 fiatal lányon lepődtem meg akiket megismertem az utóbbi 2 hónapba, akik olyanokat mondtak, hogy ők szégyellik magukat hogy milyen a nők többsége, és ezért inkább férfiakkal barátkoznak, és tényleg "szépeket" mondtak...

És hát én is a nőktől kaptam a szemétségeket, férfiaktól nem igazán.

A pasik szídása femináci szokás, és az a trend mostanság, lásd ezt a hozzászólást is lennullázza az itt garázdálkodó csürhéjük, és téged is oltogatni fognak.

2017. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
nők rivalizálnak a férfiak meg szarnak rá..
2017. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nők simán hátba támadják egymást,ha viszket a nunijuk.Tök mindegy,tegnap még ki kinek volt az országos barátnője a bulikában,holnap úgyis kipletykál,enyeleg az exeddel,hasonló nyalánkságok.Ezért szeretem inkább a férfiak társaságát.Csak három olyan nő van az életemben,akiben bízok,plusz a tesóm.
2017. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nöknél roszindulatúbb nincs.

Egymást kibeszelik,kétszinűek és marha ritka az igaz baratnő.

Pasik öszetartobbak pl.

N

25

2017. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem veled van baj.


Az egész világon így van, a nők kibeszélik egymást szinte majdnem minden közösségben, munkahelyen, stb.

Férfiak összetartóbbak, nem veszik fel a csipkelődéseket, beszólogatásokat, cserébe ugyanúgy beszólunk a másiknak:)


Teljes mértékben egyetértek azzal amit írsz, létező jelenség.

2017. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom, hogy pasiknák a képmutatás dominál, azért tűnnek összetartóbbnak, illetve lányoknak más az érdeklődési körük, ezért tűnnek butábbnak, de megnyugtatlak, nincs nagy különbség. Valószínűleg te is elég ostoba vagy. ;)
2017. júl. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát már hogy a f**omba ne lennének kedvesek a férfiak egy fiatal lánnyal? A nőknek miért lenne érdekük kedveskedni neked? Nyugika, ha érdekellentét merül fel, a férfiak is tudnak g**cik lenni, csak másképp, mint a nők. +az ostobaság vagy butaság független a nemektől. Sajnos férfiak és nők közt is van számolatlan barom.
2017. júl. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!