Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 31 éves férfi mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 31 éves férfi mennyire rúghat labdába a 25-33 éves korosztálynál?

Figyelt kérdés
A huszas éveim nagy részét egy párkapcsolat tette ki, nem rég kezdtem el nézegetni lehetséges partner után. Mondhatni mások a körülmények. Ugye már az ember nem jár iskolába, nem koĺégista, a munkahelyem pedig férfi munkahely. Nincs sok időm mindenféle helyekre járkálni, így online és a dolgaim után mászkálás közben szoktam ismerkedni. Úgy vettem észre, hogy ez a korosztály kevésbé foglalkozik velem, pedig nem nézek ki rosszul, olyan 6-7-es lehetek az eddigi visszajelzések alapján. A belsőm nem okozna problémát, nem vagyok bonyolult ember, de beszélgetés híján ez ritkán jön elő. Egyedül élek, nem voltam házas, nincs gyerekem, tervezem, hogy lesz családom. Szerintetek van arra reális esély, hogy az általam preferált korosztályból összejön a dolog egy hasonló kaliberű leányzóval ?

2017. júl. 7. 04:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az elkövetkező 5 évben*
2017. júl. 7. 05:02
 2/16 anonim válasza:
77%
Van. Most jobb?
2017. júl. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Lehet találnod társat ne aggódj

Sajnos nehéz társat találni :(

aki jóban rosszban velünk van!


Interneten ismerkedj ha élőben nem megy,net-társkereső

sok sikert! 30N

2017. júl. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen kettes :)
2017. júl. 7. 05:34
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem van. Bár én házas vagyok,de ha szingli lennék biztos tudnék társat találni.

31/N

2017. júl. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Ott kezdeném a párkeresést a helyedben, hogy nem egy szánalmas 10 pontos skálán értékelem külsőleg önmagam és a többi embert, mert ez nagyon gusztustalan. Ha lelkileg sikerül ezen a sekélyes szinten felülkerekedni, akkor érdemes csak belekezdeni. Aztán pl elkezdhetsz társkeresőzni. Hosszú, rögös út ez, mert alkalmit sokkal könnyebb találni, mint valódi társat. 100x jobb ez, mint idegen nőket traktálni az utcán azzal, hogy akar-e ismerkedni.


Sok sikert!

2017. júl. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem igazán értékelem magam és másokat a tizes skálán, csak lefordítottam rá a "nem nézek ki rosszult"-t, hogy támpont legyen. -.-
2017. júl. 7. 06:40
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Hàt normàlis módon ebben a korosztályban van !! Elkeseredett 35 vagy idősebb 2 gyerekes anyukàk is rád fognak hajtani és simán fel tudsz szedni 20éves pénzre vàgyó lányt de azért csak a megjelölt korosztály az ideállis.
2017. júl. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

31 vagy. sokkal inkább a még fiatalabbaknál van esélyed...főleg, ha van egzisztenciád.

pl a 19-29 éves korosztálynál. ne zárd ki a 25 alattiakat.

Csomó olyan lányt ismerek aki huszonpár éves, és 30 overes pasikkal mászkálnak, mert hogy "ő már érett, és férfias", meg persze van kocsi, lakás, pénz nyaralni, télen meg sielni stb.

29 fölött már nem rúghatsz labdába, mert azok a nők már ismét nem rágy vágynak, hanem a 40 fölötti "vállalkozóra" aki mondjuk elvált, vagy van egy gyereke stb, de persze ő nem hibás semmiért, pénz van dögivel...szülni nem kell ha nem akar, mert vna már gyerek...

szóval ez a való világ.

2017. júl. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak az életkori részt nézem, akkor pont jó korosztálynál próbálkozol.
2017. júl. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!