Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi cikkről? Tényleg lehet valaki annyira kétségbeesett, hogy ezt meglépje?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 9. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Mikor megláttam a linket, azt hittem, párkapcsolatot keres, de így szerintem nem gáz. Szomorú. Mondjuk az érdekes, hogy 24 évesen mit keres még egyetemen. (Mesterszak?)

Azért nem árt vigyázni ezzel is. Próbálok megértő lenni, mert akár én is kiírhattam volna ezt a hirdetést, de ismerősöm mesélte, hogy itt gyakorin ráírt egy "barátokat kereső" srácra, és kiderült, hogy tisztára elvont, és elmebeteg dolgokat irogatott neki.

2017. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, ugyanis egy időben én is raktam ki hasonlót, ám barátság nem lett belőle. Mindent elrontok, ezt is. Engem nem keresett senki és egy internetes oldal sem karolt fel.
2017. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Első: nem mindenki 18 éves korában kezdi az egyetemet, ez nem gimnázium.
2017. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez kamu, vagy full retard az illető. Ha vki jelentkezik a hirdetésre és találkoznak, hogyan tovább? Ugyanott van, mintha máshogy kellene ismerkednie, ami nyilván nem megy neki, szóval nem értem, mit vár ettől az egyén.
2017. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Mégis mit keresne 24 évesen az egyetemen?

Talán azt, hogy sokan nem 18 évesen kezdik el, vagy ha el is kezdik, váltanak szakot, mert közben megtalálják azt, ami igen is érdekli őket. Egy 70 évesnek is szíve joga egyetemre jelentkezni. :)


Egyébként nem tudom, mizu vele, ha gondolod, írj rá. :)

Lehet, hogy valójában pszichológus hallgatók csoportjának a kísérlete.


21/L

2017. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez több mint szomorú, de egyre jellemzőbb. Csak sokan (büszkeségből? félelemből?) nem mondják/írják ki sehol.


Ez a XXI.század. Nagyon sokan magányosak, még társaságban is. Sokaknak nem kielégítő az a tipikus "bulibaráccság" ami a "partiarcoknál" van, ilyen "nagyszerű" dolgokkal, mint együtt hányás a kommersz piától. (Vagy másik szubkultúrára utalva nem elég a "lanbaráccság", hogy "maj' együtt megyünk kvesztelni a wowba".)

2017. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Mondjuk az érdekes, hogy 24 évesen mit keres még egyetemen."


Nem mindenki 18 évesen kezdi a felsőfokú tanulmányait. Anyámat sem vették fel egyből, egy évet dolgozott, utána megpróbálta ismét, és akkor sikerült. Én maradhattam volna a középiskolában érettségi után szakmát tanulni azon a szakirányon, amire ott lehetőség volt, 1 vagy 2 évet, ez volt a B terv, ha valamiért nem vesznek fel egyből főiskolára, de fölvettek. Vannak, akiket a munkáltató küld el megszerezni a diplomát, mert olyan munkakörbe akarja elhelyezni, ahova szükség van erre a papírra, bár a tudása megvan így is, csak a papírja nincs meg hozzá (több ilyen évfolyamtársam is volt). Van, aki másod-harmad diplomát csinál, de olyan is, aki halaszt (mindegy, milyen okból), sőt, van, amikor maga az iskola rendszere olyan, hogy megcsúszik a képzési idő. De vannak olyan szakok, amiknél eleve hosszú a képzés. És biztos van, ami nem jutott még eszembe... Szóval ne ítélkezzünk.


Kérdező, egy időben állandóan láttam olyan neten megosztott plakátokat, amin azt hirdette a plakátoló, hogy látott valakit valahol, de nem volt alkalma megszólítani, és így szeretné megtalálni.


Hát legalább próbálkozik, na, még ez is jobb annál, mint amit az itt hisztizők szoktak produkálni.

2017. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Mondjuk az érdekes, hogy 24 évesen mit keres még egyetemen"



ennyi jött le neked? empátiád zéró.

2017. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Neked meg ennyi jött le a válaszomból? Te se büszkélkedhetsz.

Igen, tudom, huszonévesen is elkezdheti valaki az alapszakot, de nem ez a jellemző tettrekész, dolgozni vágyó embereknél. Annyit írtam, hogy érdekes, nem ítélkeztem.

2017. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos össznépi elmagányosodás folyik. Pedig tetszik, vagy sem, az ember társas lény. Tele van a net hasonló elkeseredett hangú segélykiáltással, (elég csak akár ezt az oldalt megnézni), így könnyen el tudom képzelni, hogy valaki ezt az utat választja. Így ráadásul azt is kiküszöbölheti, hogy valami fából vaskarika távkapcsolatba keveredjen.
2017. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!