Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem a régi kapcsolatommal? Kicsit kétségbeesett vagyok

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy próbálok ismerkedni egy ideje de akiket megismertem két csoportra oszthatók: akikkel összejönnék de ők velem nem és akikkel nem jönnék össze de ők velem igen. Nem vagyok egy ideje boldog. Az első szerelmem aki igazából szerelem volt első látásra 2012-ben "engedtem el", szakítottam vele. normális kapcsolatom azóta nem volt. De ő megmondta. Ő nagyon szeretett és megmondta hogy jól gondoljam meg, mert nem fogok még egy olyat találni mint ő. Azt kell hogy mondjam sajnos ez igaz...vagyis lassan de biztosan be kell látnom.

Haragszik rám nagyon. Messze is lakik...letiltott fbről, nem beszéltünk azóta, de én valahogy szeretném ha megpróbálnánk megint. Egyrészt kamaszok voltunk amikor kezdődött és annyi hibát elkövettünk amit már nem tennénk. Érettebb vagyok, én biztosan. Plusz most már tudom mit adott nekem ő amit nem becsültem meg. Gondolom fordítva is így lenne....szerintetek? :/

Tipp?

22f


2015. máj. 24. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

És a volt párodnak sincs azóta senkije?

Szerintem hívd fel, utazz el hozzá személyesen, és mondd meg neki, mit szeretnél. Ha ő is szeretné, előbb-utóbb ki fog derülni (némi "haraxomrád" után rövidesen).

Ha meg nem akar már tőled semmit, akkor tovább kell lépni, és végleg el kell felejteni.

De amíg ezt nem léped meg, nem fogsz az ördögi körből továbblépni.

39F

2015. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igazából a végére nagyon eldurvult a dolog, én se viselkedtem valami szépen. A családja is kiutált, és hát nem szívesen jelennék ott csak úgy meg. Innen visszahozni nagyon nehéz lesz...de inkább a büszkeségem adnám fel mint a boldogságom. :/

Sajnos az ember néha meggondolatlan, és észre sem veszi mit kap és mennyi mindene van....amíg...

Nagyon nagyon halovány információim vannak csak, de úgy tudom nincs senkije, és utánam nem is volt.


Saját tapasztalat valakinek?

2015. máj. 24. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Bárcsak az én barátom is addig lenne ennyire belátó, amíg kapcsolatban vagyunk, mert már kezdem megunni azt, amit művel... de nem veszi észre magát és a büszkesége nagyon fontos. Na meg ha bizonyítva van neki, akkor is fújja a magáét, hiába van leírva, képen, akármi hogy nézze meg, ott van, miért más a véleménye?... Nem... Neki van igaza és kész.
2015. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kell kérni, ha megbántottad. A családja elé is oda lehet állni, és bocsánatot kérni. Akár ennyi idő távlatából is.

3 év telt el, a haragjuk elmúlt talán már.

2015. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!