Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, írtok olyan magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, írtok olyan magyar hírességet, aki külsőre abszolút nem jön be, de valami miatt mégis nagyon vonzó?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy magyar legyen az illető. Lehet sportoló, valóságshow-szereplő, műsorvezető, politikus, zenész, színész, stb... Pl.: Kőhalmi Zoltánt nem tartják jó pasinak, de sokan vonzónak tartják mégis, mert humoros. Vagy pl. a politikusok is lehetnek vonzóak a karizmájuk miatt. Ilyenekre gondolok.

2017. júl. 9. 15:16
 1/10 anonim válasza:
91%

ha már humoristáknál járunk...

Mogács Dániel egyáltalán nem az esetem, de lesüt róla, hogy keményen megd*gná a világon élő összes nőt.

Talán ezért jönne be, de amúgy sosem ismerkednék meg vele komolyabb célból

2017. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem tipikusan ilyen Majka. Jó pasinak tartom, de nem az esetem, főleg a magassága miatt (tudom, hogy nem alacsony, én mégis legalább egy magasságban lehetek vele). De az ő személyisége nekem nagyon bejön :)
2017. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kalapács József. (Ex-Pokolgép, ex-Omen,ex- Hard, jelenleg Kalapács). Alacsony is, kövér is, mégis van valami a kisugárzásában, ami miatt vonzónak látom.
2017. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rudolf Péter. Szerintem annak ellenére, hogy objektíven nézve nem egy "ősmacsó", szerintem elképesztően sármos és szexi.


26N

2017. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Rudolf, Mogács, Hajós. Okosak és humorosak.
2017. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kőhalmi tipikusan ilyen, külsőre nem egy extra, de borzasztóan bejön a humora, intelligenciája, az egész pasi :) Talán még Szente Vajk ilyen, nem tetszenek a kicsi, "cuki" pasik, de ő valahogy szimpatikus.

22/L

2017. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pápai Joci. nagyon szeretem olyan dumákat levág meg maga az egész stílusa bolond beszédje de közbe meg ilyen kisfiúsan aranyos. Nem tudom leirni nagyon szeretem nézni hallgatni.
2017. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kissvirág36 válasza:

Anger Zsolt.

Mogács egy tajparaszt. Nagy csalódás volt, mikor megtudtam, mert bírtam.

2017. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mácsai Pál. Külsőre abszolút nem tetszett, de van egy olyan kiállása és stílusa, ami mégis vonzó számomra. És rendkívül tehetségesnek és műveltnek tartom.:)
2017. júl. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olyat sosem láttam helyesnek, aki NAGYON-NAGYON nem az én esetem... inkább olyat mondanék, akit nem tartok hű, de jóképűnek, mégis vonzónak tartom.


Kőhalmi, Hajós nálam abszolút ez a kategória. Orosz Ákos színész. Szántó Dávid sportriporter. Kocsis Tibor. Szabó P. Szilveszter.

2017. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!