Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen típusú srácok azok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú srácok azok, akik nem értik a nemet és erőltetik az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Akiknek ha mondja a nő, hogy bocsi, nem szeretnék veled összejönni/szexelni/ismerkedni/beszélgetni, és akkor nem az van, hogy elköszön, vagy nem is reagál, hanem alkudozik, erőlteti, hogy naaa, deee, légyszi beszélgessünk, légyszi csak egyszer feküdjünk le, stb.


Milyen a lelkivilága az ilyen fiúknak?


2017. júl. 9. 17:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Azok, akik nem képesek kiigazodni azon, hogy

- nemet mondtam, nem is érdekeltem igazán, mert nem tepert

- nemet mondtam, hogy nem lehet megérteni.



Én mindig elsőre elfogadom a nemet, aztán megtudom, hogy ki kellett volna tartani, egy igazi férfi nem lép le első szóra

2017. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A játszmázós nők mondjuk lehet pont ezt várják el, én csak azt küldöm el, akitől nem akarok semmit. Bár ehhez is meg kell érni egy nőnek. :D
2017. júl. 9. 18:03
 3/24 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok ilyen, így sajnos megfejtést sem tudok adni, de egy biztos, hogy a végnélküli nyomulás ,az ezredik nem után is gyakran beválik.
2017. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
A női "nem" simán jelenthet talánt és igent is, szituációfüggő. Persze jelenthet valódi nemet is, de célja lehet például, hogy a pasi kitartását teszteljék ezzel. Aki egyből feladja az első nemnél, az simán elbukhat akár egy nagy szerelmet. Én azt mondom, figyelni kell a nőknél a "nem" kimondása közben a testbeszédüket, a pillanatnyi hangulatukat is, ez segíthet kibogozni, mennyire gondolták komolyan. Filmekben nem véletlenül van annyi jelenet, ahol a pasi nyomul a nőre, simogatja, megpróbálja megcsókolni - a nő pedig elhúzódik, elfordítja a fejét, de egy idő után mégiscsak enged, és vad smárolás, szeretkezés veszi kezdetét.
2017. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2017. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Úristen, hát én tiltom az olyanokat, akik erősködnek, mások meg direkt arra vágynak, hogy zaklassák őket? Érdekes. :D
2017. júl. 9. 18:34
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

valószínűleg olyan srácok,akik már felismerték,hogy rengeteg fajta nő típus van.

és elég sok csaj szereti a hajsza nevű játszmát.

vagyis arra gerjed a nő ha bizonyos szinten vergődnek érte.

persze ha a srác eltéveszti a házszámot és egy femina pi-csánál erőlködik tovább akkor meg előbb jönni fog a félreértés,meg a beolvasás a vad dugás helyett.

2017. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Kérdező. És ez nem is egy az egyben érettség kérdése. Vagyis de, érettségé, csak az életkorral nem függ össze, van aki 30 felett is szereti ezt a nemet mondtam, had teperjen játszmát
2017. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"Milyen típusú srácok azok, akik nem értik a nemet és erőltetik az ismerkedést?"



ez nem tipus, hanem az alternatíva nélküli magány kérdése.

2017. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nincs erre külön típus, lehet ilyen egy látszólag rendes, aranyos srác, is, meg tapló senkiházi is. Az ilyenek olvassák azokat a netes "bölcsességeket" hogy a nőknél az igen is, meg a nem is igent jelent, meg hogy a nők még akkor is nemet mondanak, ha közben nem is akarnak nemet mondani. Egyesek szerint még romantikus is így ""harcolni""" a nőkért.
2017. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!