Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sokan azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan azt követően hagyják félbe az ismerkedést, hogy felvesszük a kapcsolatot közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

Jelen esetben az internetes ismerkedésre gondolok. Kb. 6-8 olyan esetem volt már ahol levelezgetünk társkeresőn, peregnek a témák, felveti, hogy megkereshet-e facebook-on. Mondom persze, bejelöl, visszaigazolom és meghal az egész.. Van, hogy még lájkolgat előtte, vagy ír ott is párszor és utána marad félbe, nem hív randira soha.

Ez kifejezetten bosszantó, mert utána x héttel úgy törölgetem ki a soha meg nem ismert ismerősöket.

Más is találkozott ezzel? Hogy-hogy épp akkor laposodik el a kíváncsiság, miután személyesebb oldalon vettük fel a kapcsolatot?


2017. jún. 20. 18:53
1 2
 1/15 LazyJones ***** válasza:
84%
Sok oka lehet. Lehet, hogy olyan dolgokat osztasz meg facebookon, amik miatt kiábrándulnak, az is lehet, hogy nem teszel meg bizonyos lépéseket időben, és inkább átnyergelnek másik emberre, de az is elképzelhető, hogy egyszerűen csak ilyenek. Nekik a facebook már megismerést jelent, és részükről ennyi.
2017. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha sok képet osztasz meg a privát életedből, olyat láthatnak ami esetleg nem tetszik nekik. (folyton bulizol, sosem bulizol, olyan ruhákat hordasz ami nekik ciki, állataid vannak ami nekik nem jön be, túl sok ellenkező nemű egyént ölelgetsz a képeiden stb.

Aztán lehetsz hogy az általad lájkolt témák és oldalak és a posztjaid idegesítik. Lehet hogy túlságosan konzervatívnak/liberálisnak/humortalannak/banálisnak/éretlennek/erkölcstelennek/sótlannak talál.

És lehet hogy közben alakult neki más.

2017. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

1-esnél a pont. Mondjuk én szeretem, ha nem egyből hívnak el randira, de azon kívül stimmel nálam. Ha a posztolások nem tetszenek, akkor már nem akarok ismerkedni. Például egyszer egy srác, miután bejelölt, egyből mondtam neki, hogy hagyjuk egymást, mert egy rettentő "homofób" viccet írt ki az adatlapjára, nálam meg ez kizáró ok.

Vagy lehet, hogy találtam mást azóta. Vagy mégsem érzem jól magam a beszélgetések közben. Vagy nem is keressük egymást egy idő után, akkor ki is törlöm.


21/L

2017. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

Hát számomra ez teljesen ismeretlen dolog,én kétszer kerestem így barátnőt,mind a kettőből hosszú kapcsolat lett.


Azt tudom elképzelni,hogy egyesek tudat alatt annyit szeretnének csak elérni az ilyen oldalakon,hogy elérjenek a kiszemeltektől egyfajta megerősítést. Hogy "akár ez is összejöhet",de amúgy tök jól elvan az illető párkapcsolat nélkül. És volt érdeklődés,nincs érdeklődés.

2017. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
A face nagyon sok mindent leárul Rólad, főleg ha gyakran használod az oldalt, sokat posztolsz, akár fotókat, akár idézeteket, bejegyzéseket.Érdemes ebből tanulva inkább személyes találkozót összehoznod azzal, aki pár levél után szimpatikus.
2017. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez a "ghosting"?
2017. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Többet tud rólad a Facebook, mint gondolnád.

Ma már a HR-esek is szokták figyelni a jelentkezők adatlapját. :D

Valószínűleg van valamilyen antipatikus dolog az adatlapodon. Én pl. osztom a másik 21/L véleményét: a homofób dolgok és a nemi erőszak elviccelése számomra is borzasztóan taszító dolgok.


21/L

2017. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon de nagyon ismerős a dolog. Pont tegnap történt velem egy ilyen :( Én mondjuk alig szoktam postolni, képeket kirakosgatni. Ez nem az én világom. Lehet hogy ő azt hiszi hogy emiatt unalmas vagyok vagy hasonló.
2017. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jók a gondolatok, de az a fura, hogy én pont elég passzív vagyok facebook-on. Nem is posztolok, kevés a kép rólam (azon is általában megjelölnek, és nem bulizósak - inkább kirándulós/barátnős/társaságos), nem lájkolgatok orrba-szájba.

Az bennem is felmerült, hogy így is több kép van rólam, mint társkeresőn és ott nem tetszett valamelyik. De nem hinném, hogy olyan kirívó lenne, hogy emiatt ennyi ember eltántorodna.. persze ki tudja.

Bennem az merült fel, hogy amúgy is kifújna a beszélgetés, de valamiért utolsó lendületként még be akar jelölni ilyen "későbbre jó lesz" alapon. De bízom benne, hátha lesz ilyen oldalról valaki, aki hiteles magyarázattal tud szolgálni.:)

Persze így is köszönök minden választ!:)

2017. jún. 20. 20:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet - feltéve, ha nem privát az ismerőslistád -, hogy az ismerőseid között látott valakit, akit el akar kerülni.
2017. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!