Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem írt meg jelölt vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írt meg jelölt vissza?

Figyelt kérdés

Ügyeket intèztem mikor egy ügyfèlszolgálaton megismertem egy lányt. Leszólítottam ès megmondta a nevèt. Rákerestem Facebookon ès bejelöltem meg ráírtam, viszont auóta semmi... Ennek 5 napja


Mièrt van ez?


22/F, 20 èv körüli lehet a lány



2017. júl. 9. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Ne zaklasd a becsületesen dolgozó állampolgárokat! :)
2017. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

Mert nem jöttél be neki, ilyen egyszerű. Ez 5 nap alatt nem esett még le neked?

Jáá.. de szégyen 22 éves létedre. :D

2017. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor mièrt mondta meg a teljes nevèt?
2017. júl. 9. 20:18
 4/18 anonim ***** válasza:
31%

Ha valaki tetszik is, nem fogom visszaigazolni, amíg tényleg nincs okom rá. Benne van a nevében, hogy ismerős. Ki nem állhatom, ha random emberek jelölgetnek, akikkel egyszer beszéltem talán életemben és lehet, hogy ez így is marad. Minek? Hogy lesse az adatlapom és azt, amit a szeretteimmel és a valódi ismerősökkel osztok meg? Nekem nem kell dísznek plusz egy ember, pláne mióta kitakarítottam az ismerőseimet 1700-ról 300-ra. Nem egészséges, hogy boldog-boldogtalan belelát a (magán)életedbe...

20l

2017. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Gondolom udvariasságról még ezek szerint nem hallottál, ugye?

Megkérdezted a nevét, ő meg udvariasan válaszolt a te kérdésedre.

Ennyi.

2017. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mert kellemetlen lett volna neki azt mondani, hogy bocsi, de nem. Az is lehet, azt hitte, munkaügyből kérdezed. Elvégre a munkahelyén voltál ügyfél.


Miért van ez? Nem akar ismerkedni másrészt nem is emlékszik rád. Elég sokan megfordulhatnak egy ügyfélszolgálaton.

2017. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha ott dolgozott jóhogy megmondja a nevét egy ügyfelének...bunkóság lenne nem megmondania. Csak azért mondta el?
2017. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy fácsebúkon ismerősség nélkül is lehet chatelni? Ismertség nélkül miért kéne ismerősnek jelölni valakit?
2017. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Írtam is Neki, de nem írt vissza :/
2017. júl. 9. 20:46
 10/18 A kérdező kommentje:
Az lehet a baj, hogy rá írtam meg be is jelöltem? :(
2017. júl. 9. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!