Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ezeket az elvárásaimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezeket az elvárásaimat beírom az ideális jelölt részhez, fognak jelentkezni nők?

Figyelt kérdés

- Valóságban nézzen ki legalább olyan jól, mint a fotóin

- Ne legyen se gyereke, se vele egy háztartásban élő háziállata

- Teljesen független legyen, az ex "démonja" nélkül

- A szexiparhoz sosem volt köze semmilyen formában

- Ne legyen káros szenvedélye

- Ne legyen elhízott, szép feszes teste legyen

- Heti 3-4 alkalommal minimum sportoljon

- Hosszú haja legyen

- A fogai szépek és egészségesek legyenek, 1 sem hiányozhat

- Igényes, tiszta, ápolt

- Rendmánia és tisztaságmánia előny

- Elegáns öltözködés

- 20-30 éves kor

- Mellméret: C-től

- Nem muszáj a diploma, de legyen 1 jó szakmája

- Angoltudás társalgási szinten

- Nem nagy orr

- Szeresse a virágokat


2017. jún. 8. 05:32
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem özönleni fognak... Mindenki egy olyan pasira vágyik, akinek egy jó hosszú listája van elvárásokból. Na de arról nem írtál egy szót se, hogy ezekért te mit tudsz biztosítani cserébe?
2017. jún. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem, miért tennék? Kinek kéne olyan pasi aki kilóra méri a nőket? Ehhez képest mit tudsz te adni? Mi van ha spanyolul beszél? Mi van ha rövid a haja? Mi van ha vékony, de nem sportol? Mi van ha kicsit vaskosabb, de ötször sportol? Mi van ha tökéletes nő, de kutyája van? Mi van ha b-s a melle? Soroljam még? Ehhez képest ki vagy te????
2017. jún. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
95%

Mi az, hogy heti 3-4 alkalommal minimum ? :D. Normális eredmény eléréséhez ez a maximum egy átlagembernél. 1 foga sem hiányozhat ? Nem csak beteg fogat húznak ki, pl fogszabályzás, farkasfog. Ha nem érdeklik a virágok az miért baj ? Ezek elég elrugaszkodottak, a többi oké. Férfiként mondom.

30/f

2017. jún. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
98%
Na kérdező, tőled se tanuljuk meg a csajozás fortélyát! :D
2017. jún. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
98%
Hiányzik egy hátsó fogam. Na, lemaradtam erről a jó partiról.
2017. jún. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
96%

Pedig a bölcsességfoggal való fogazás akár 3 évvel kitolja egy férfi átlagéletkorát. Sajnos emiatt mindig nehéz dolgod lesz. Sajnálom. Őszintén :D

30/f

2017. jún. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy szeressen olvasni és értsen a római történelemhez.
2017. jún. 8. 05:59
 8/54 anonim ***** válasza:
95%

Ők lesznek a tökéletes jelentkezők: https://www.youtube.com/watch?v=tdulMqlxqjg

:D

2017. jún. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
98%

A logika ilyenkor megszűnik. Legyen C< melle, de legyen feszes.


Szerezz be pár cicát.

2017. jún. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Legyenek elvárásaid, hozzád passzolók, nem baj, ha szűrsz, legalább nem futsz felesleges köröket olyanokkal, akikkel nem működne. De azt nem garantálja senki, hogy ettől még írni fognak. Én pl. már a második pontnál kiesnék a háziállat miatt, de nem baj, mert én sem akarnék kapcsolatot olyannal, aki a háziállatokat kizárja.
2017. jún. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!