Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30as hölgyek, mit vártok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30as hölgyek, mit vártok el attól aki randira hív titeket. Mármint milyen számotokra az ideális jelölt? Fiatalabb pasik is szóba jöhetnek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 31. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem jöhetnek szóba fiatalabb pasik komoly kapcsolatra nálam.

Legyen udvarias, értelmes, tájékozott, családbarát, diplomás (nem bölcsész, hanem hasznos szakon), legyen biztos munkahelye. Én is ezt nyújtom.

2017. márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Muvelt,vannak baratai,hobbija,humora,celjai,hatarozott,ambiciozus,korrekt es oszinte es rendben legyen a lelke jah es anyost is ketszer meg kell nezni.
2017. márc. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó humorú, intelligens, nyugodt természetű, határozott, figyelmes, önmagával tisztában levő, érdeklődő, nyitott, elfogadó, hasonló értékrendű és világnézetű, mint én.

Nem mintha ez kiderülne feltétlen azelőtt, hogy randira hív

Külsőre legyen igényes magára, tehát legyen ápolt, és olyan ruhákat viseljen, ami megfelel a korának és az egyéniségének.

2017. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem a párom a humorával fogott meg. 15 évig voltam egy magába fordult, depressziós pasival, aki ha nem szóltam hozzá, csak ült a sarokban és gépezett. Új párom rögtön megnevettetett. Azóta is sokat nevetünk és rengeteget beszélgetünk. Nekem ez nagyon fontos volt
2017. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A külső nyílván mindenkinek szubjektív,de legyen sportos,stílusos,határozott,intelligens,megbízható,előny ha "pörgős",tehát nem komor,karótnyelt,folyton panaszkodó,hanem nyitott,vidám,humoros.Nálam szóba jöhetnek,sőt előnyben vannak a fiatalabb paik.A párom is fiatalabb és meg vagyok vele elége

dve minden téren.

38/N

2017. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!