Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mindig hangsúlyozzák a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mindig hangsúlyozzák a biztonságérzet fontosságát egy kapcsolatban. Egy náluk vékonyabb alkatú pasitól ezt hogyan kapják meg?

Figyelt kérdés

Adott egy pár, ahol a férfi jóval vékonyabb, esetlenebb alkatú, mint a hölgy. Ilyenkor ugyebár a biztonságérzetnek még a látszata sincs meg. Mitől működik mégis maga az érzés ilyen esetekben nálatok, hogy "a párom úgyis megvéd majd, ha szükség lesz rá"?


Ha nálatok jóval vékonyabb alkatú férfival jártok, mi adja meg nektek a biztonság érzetét?



2017. júl. 11. 07:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
A biztonságérzet az nem csak fizikális. Lehet anyagi,érzelmi,stb.....
2017. júl. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Most a fizikálisra gondoltam.
2017. júl. 11. 08:20
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
egy dessert eagle -lel!
2017. júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

A biztonságérzet nem fizikális. Nem a dzsungelben élünk.

Ugye csak tetteted, hogy ilyen egyszerű vagy?

2017. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

"#1 Most a fizikálisra gondoltam."


Na ezt nem írtad. Ezt nem igazán szokta senki hangsúlyozni. Meséld már el nekem, mikor vagy veszélyben :)

2017. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 Simán ki lehetett venni a kérdésből és a kiegészítésből, hogy a fizikálisra gondoltam. Itt arról van szó, hogy ha nincs is veszély, de a nőnek fontos, hogy egy esetleges veszélyhelyzetben a párja védelmére támaszkodhasson. Maga a tudat fontos neki, hogy ez megvalósul adott helyzetben. Ez is a férfiasság egyik ismérve.
2017. júl. 11. 09:26
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Attól, mert valaki vékony, még felismerheti, melyik az a helyzet, amiből le kell lépni, még mielőtt baj lesz.
2017. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Egy vékony pasi legalább jól tud futni, nekem az fontosabb, hgoy ne legyen idi.óta és álljon le verekedni, hanem fogja a kezem és fussunk
2017. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 Jó válasz :DDD
2017. júl. 11. 09:39
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

#8-as válasz tetszik. Magas vagyok, és sportos (ha nem is igazán kigyúrt), de sosem küzdő sportoltam.


Eddigi életem során nagyon kevésszer kerültem veszélybe, de olyan alkalmakkor a másik oldalon legalább 3-4-en voltak, tehát hiába lettem volna még nagyobb, még erősebb, ekkora túlerő lenyom simán (tudom, itt a GYK sport topciban mindenki akkora boxoló, hogy 4 felfegyverzett embert zavar szét péntek esténként karcolás nélkül, és még arra is van ideje, hogy a harmadik és a negyedik KO között egy csókcsatát vívjon a csajával).


Eddig egy nővel találkoztam, akinek az volt az álma, hogy ilyen helyzetben, ha mondjuk a csajnak beszólnak valamit, akkor a pasija igenis álljon ki, s verje meg mind a 4-et, legalábbis próbája meg. Ő az a típus volt, aki utána pár hétig szívesen játszotta volna a gyászoló "özvegyet", amíg a párját a traumatológián rakják össze, mert az nagyon facebook kompatibilis lenne, de szerencsére a többi barátnő inkább azon volt, hogy egy hülyeség miatt ne keveredjünk/keveredjek zűrbe.

2017. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!