Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki BÁRMIT MEGTENNE...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki BÁRMIT MEGTENNE érted? Ha igen, ez milyen érzés? Jó, biztonságérzet, vagy inkább amolyan pszichopatás?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam szerintem szerelmes belém - jóban vagyunk, de nem járunk. Sokszor segít, és ha választania kell (bárkivel szemben), biztosan mellém áll.

Tegnap sétáltattuk a kiskutyámat (máltai selyem), és egy nagyobb kutya (valamilyen hosszú szőrű keverék) kiszaladt valami telepről, és megtámadta - ő erre elkapta a nagy kutya fülét, és elkezdte visszaráncigálni, ami többször a kezébe harapott, aztán bement ordított valami munkással, és majdnem meg is verte...

Nem igazán érdekelte, hogy vérzett a keze (konkrétan a fognyomokból folydogált a vér), orvosnál nem volt, ma még kicsit vérzett, haza akarta küldeni a tanár (mellettem ül), és azzal is elkezdett veszekedni "Persze, majd azért fogok hazamenni, mert sebes a kezem!"


Szóval a lényeg, hogy szerintem jó érzés, hogy segített nekem - viszont a barátnőim szerint nem normális...

Nem fogok pálcát törni felette, csak érdekel, hogy én látom rosszul, hogy tulajdonképpen jó dolog, ha valaki bármit megtenne érted? 18/L


2016. máj. 24. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz a probléma ha ezért elvárja majd tőled hogy másképp viszonyulj hozzá, és viszonozd a szívességeket.
2016. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem jó. Én pl. erre bukom, ha egy pasi ilyen.
2016. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó. DE gyerekes az egész szitu. Oké, hogy leszedte a kutyát, meg óbégatott egy sort a munkással...elvégre lehetőleg ne engedje ki senki sehonnan a kutyáját, mert pont ilyen esetekhez (vagy rosszabbakhoz vezethet).. De ez a majdnem megverés...meg szarik orvoshoz menni...meg még a tanárnak ugat vissza dolog, ovis. Oké, majdnemhogy még az is...értem én. Na de akkor is. Ki tudja nem volt-e valami baja annak a kutyának, oltják -e rendesen...minek szórakozni ilyennel?
2016. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó dolog, de túlzásba lehet vinni. Viszont amit leírtál az csak simán hülye. Miért nem megy orvoshoz? Mert biztos nem miattad, gondolom nem kértél tőle ilyet.
2016. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én egy ilyen kis korcsot biztos nem védtem volna meg, ez nem kutya, hanem valami játékszer, jó szituáció volt ami bizonyítja hogy mennyire egy életképtelen, semmirekellő kis dög.
2016. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Egy év múlva már a nevedre sem fog emlékezni ez a hülyegyerek. Az eszetlen csajok meg az ilyen nem normálisra úgy néznek mint valami bálványra!

Szégyen!

Azért vannak a barátnőid, hogy hallgass rájuk. Jobban látják a helyzetet!

2016. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!