Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a nők, akik a gyereknevel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik a gyereknevelést hangsúlyozzák, hogy ahhoz pénz kell, ezért fontos az egzisztencia stb, azok tulajdonképpen csak pénzre menő nők?

Figyelt kérdés
Vannak, nők akik hangsúlyozzák, azért fontos a pénz, hogy biztonságban lehet, akkor gyereket nevelni, ami fontos is, de az ilyen nők végülis nem a gyereknevelésre gondolnak ilyenkor, hanem magukra, hogy el tudjanak menni shoppingolni?
2013. máj. 22. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Hadd döntsék már el ők, hogy mire gondolnak, jó?:)


Egyébként megnézem, hogy nevelsz fel pénz nélkül egy gyereket...:D Természetes, hogy az ember minél jobb körülmények között szeretne családot alapítani...

2013. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem te gondolsz a shoppingolásra.


Emellett előítéletes vagy és ostoba.


Nem, ezek a nők tényleg a gyereknevelésre gondolnak, és ahhoz tényleg kell pénz.

2013. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Persze, vannak köztük is, akik a pénzre mennek, és ez alapján választanak párt, de szerintem a többségüket nagyon félreértetted.

Nem azért mondják, mert mindenáron pénzes pasi mellett akarják pöffeszteni a feneküket, hanem egyszerűen azért, mert tény, hogy mélyszegénységben nagyon sz*r gyereket nevelni. A kicsi meg sok anyagi vonzattal jár mindig.

2013. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aha, igen...Pénzre menők.


Kár, hogy rám egy fillért nem áldozott apám soha életemben, lesz*rta, hogy megvannak-e a füzetek, könyvek, amik a sulihoz kellenek(tehát ilyen alapdolgokat is), és tudom, mennyire nehéz így élni.

Mindegy, kibírtam, kibírom továbbra is, de nekem igen is olyan pasi kell, aki nem naplopó, tehát legalább egy minimálbért HAZAhoz egy hónapban, és törődő, családszerető.


17/L

2013. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ahhoz hogy egy pár gyermeket vállaljon, fontos az, hogy a nő biztos lehessen abban, hogy a férfi anyagi biztonságukról tud gondoskodni. Az a képmutatás, ha ezt egy pár nem meri nyíltan megbeszélni.
2013. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vannak akik nem a pénzre hajtanak , pl. én, ill. lásd mit írt az 1.


20L

2013. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

* + ld. a 2.at

ment nektek a pontozás


utolsó voltam

2013. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem pénzre menők, csak realisták, vagy inkább felnőttek.


Egy gyerek piszok sokba kerül, még olcsó nőgyógyásszal is simán fél milla fölött van az az összeg, amit el kell verni addig, amíg megérkezik a gyerek, úgy, hogy sok cuccot kölcsön kapsz...

2013. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csak felelősségteljesek. (és nem, nem a shoppingolásra gondolnak)
2013. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerek felnevelése 20 millió forintba kerül (18 éves koráig ennyit kell rákölteni, ha tovább marad otthon, akkor többet), de biztos csak a shoppingolásra gondolnak...
2013. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!