Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai pasik milyen nőket keresnek akiket nem testileg akarnak hanem társnak akarnak?

Figyelt kérdés

Eddig sokszor voltam lekoptatva és arra kellettem és elegem van bármin változtatok csak tudjam hogy valójában milyen nőkkel kezdenek párkapcsolatba milyennek kell meg felelni?


20éves lány



2017. júl. 11. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolom a kettő nem zárja ki egymást, viszont az az elsődleges, hogy társnak feleljen meg. N
2017. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ami közös, hogy intelligens, okos, értelmes, kihívást jelentő nőket sokkal többre tartanak, mint azokat akik annyit csak tudnak, hogy jól néznek ki.

Nekem legalábbis ilyen nő kell.

Lehet mellette prostituáltakat megszégyenítő flörtölési tudása, lehet szexi, izgató is, de önmagában ha csak ennyit tud, akkor nyilván csak erre jó.

2017. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha az adott személy el van magában is. Tudja, hogy egyedül született, egyedül fog meghalni is. Tudja, hogy minden csak múlandó és ki kell élvezni az életet, aminek a szex és a másik nemmel való érintkezés is egy ilyen élvezeti forrás. Tehát, csak olyan emberekkel hozott össze téged a sors eddig, akik azt hazudták, hogy jaj de cuki muki lányka vagy, gyere ismerkedjünk és éljünk örökre együtt. És egy, több közös boldog pillanat után (amit lássuk be, nagy valószínűséggel te is élveztél) egyszerűen továbbléptek, mert az idő az, amivel mindenki rendelkezik és ami a legfontosabb, legértékesebb eme földön, amit az okos ember saját magára fordít. Tégy te is így és boldog leszel :)
2017. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló ez olyan mintha a legtöbb ember önmagán kívül senkit és semmit se nézne és csak önmagát lenne képes szeretni és antiszociális lenne a legtöbb ember.

Akkor olyan hogy igazi nem is létezik?

2017. júl. 11. 17:11
 5/13 anonim ***** válasza:
5%
Talán az nálad a baj, hogy a privát üzenetben megkérdeztem a nevedet, bemutatkoztál egy bizonyos néven, de a felhasználónevedben meg més név van, és hogy rákérdeztem, hogy akkor melyik is a neved, te meg ilyenen besértődsz... Ha már egy ilyen kérdésen megsértődsz, akkor nem is csodálom, hogy csak testileg kellesz nekik. Nem lehet veled rendesen elbeszélgetni se, vagy kamu az egész amit kiírtál...
2017. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert te egy netes troll vagy aki kötekedet velem és az ilyen emberekre nem vagyok kiváncsi és még ide is írtál hogy meg alázz.
2017. júl. 11. 17:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Személy szerint én úgy vagyok vele hogy nekem nagyon nehezen megy az ismerkedés több okból, igazából sosem vágytam egy bombázóra. Megmondom őszintén nekem fontos a bizalom, szerintem egy párkapcsolat, barátság alapja. A másik hogy normálisan eltudjunk beszélgetni, legyen saját érdeklődési körünk, meg persze nálam előny ha vannak közös dolgaink, amik persze csak egy idő után derülnek ki. Én csak normális nőt szeretnék akivel el lehet jól beszélgetni, bolondos, szeret viccelődni, érti is a viccet, legyen kedves, vidám.
2017. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Megmondom neked. Nyakörv,póráz legyél a pasidhoz hűséges mint egy kutyus a gazdàjàhoz. Legyen jó csö#öd, jó s#ed. És a szolgàltatásaidért imádni fog a párod. Főzni,mosni,takarítani, napi 5-10 b#ás orrba szàjba, k#ssolni ha a férfi beszél, tiszeld is, szeresd is, ne nézz rà más hímre, ne barátkozz másokkal, csak Ő létezzen számodra, legyél jó kutyus és a jutalmad egy k#va nagy sz#tás, este jól análba rak aztán jönnek a fétisek utána azért àpolgasd a lelkét, nyald körbe az ánusz rózsáját és mond el neki,hogy milyen helyes jóképű kan, örökké a subja, az alattvalója maradsz aztán nyald meg a cipője talpát.


(El ne hidd)



19/L

2017. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na igen ilyen nője nem lennék egy pasinak se mert ez így nem lenne élet csak egy alárendelt.
2017. júl. 11. 17:58
 10/13 anonim ***** válasza:
"Netes troll aki kötekedett velem" Ha megkérdezem melyik is a neved az kötekedés? Én abszolút normálisan próbálkoztan ismerkedni, kívancsi voltam, hogy akkor melyik is a valódi neved, de erre így reagáltál.. Szerintem magadban is nézz bele néha, mert ha magadban nem vagy képes észrevenni a hibákat, akkor bajban leszel. Én konkrétan bocsánatot kértem a következő üzenetben, de gondolom letiltottál érett módon. Szóval nézz magadba, és ott IS keresd a hibét, ne csak a férfiakban. És ezt megint nem sértésből mondom.
2017. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!