Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van normális, épkézláb nője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van normális, épkézláb nője azoknak a huszonéves srácoknak, akik max. Nettó 120-150 ezreket keresnek?

Figyelt kérdés

Nem provokáló kérdés akar lenni, csupán érdekelne, hogy statisztikailag mennyit lendít előre egy minimum 300 ezres nettó fizetés egy 150 ezres nettó fizetéssel szemben, ha a nők párválasztási szokásait nézzük?


Mert akárhogy is nézzük, egy magára adó, vállalhatóan kinéző nő 25 évesen még biztosan többet akar, mint egy nettó 150 ezret kereső srác mellett szerényen éldegélni. Ha élni akar, akkor azért kell több anyagi forrás, ha pedig családot, akkor azért – na de akkor mi van a viszonylag kis keresetű átlag srácokkal? Nekik mennyire vannak sikereik a korukbeli nőknél? (Azt most hagyjuk, hogy tizenéves csitriket hajtanak.)


2017. jún. 8. 18:27
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
91%
Valaki válaszoljon már, hogy mit számít ez? Neki adod a havi fizud?
2017. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 Lazy Lover ***** válasza:
83%
a baráti körömben azért akad 1-2 de haver ne hogy már 1 nőnek a pénzed kell az már régen rossz
2017. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

#1

Nem neki adom a havi fizut, de számít egy egzisztenciális háttér. Teljesen más egy 25-30 év közötti srác nettó 300-350 ezres fizuval, saját lakással (lehet akár albi is), mint egy ugyanilyen korú, de nettó 150 körül kereső, még a szüleivel élő srác.


#2

Hasonlóan az elsőnek adott válaszhoz, nem a pénzért van veled, de potenciálisan jobb partnert lát benned.

2017. jún. 8. 18:36
 4/46 anonim ***** válasza:
75%
Miért más? Elmegyünk randizni. Miben befolyásol engem, hogy te mennyit keresel? Semmi közöm hozzá.
2017. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Oké, a te szavaiddal élve semmi közöd hozzá. De azért pár randi alatt már látszik, hogy milyen rétegből érkezett az illető, és egy komolyabb kapcsolatot nem fogsz bizonytalanabb alapokra építeni.

Legalábbis saját tapasztalat, hogy jelentősen esik a lelkesedés a lányok részéről, mikor körvonalazódik, hogy "ja te még a szüleiddel élsz?", vagy "és tényleg nem nagyon jártok nyaralni?" - utóbbit a szerény fizuból mégis hogyan?

2017. jún. 8. 18:43
 6/46 anonim ***** válasza:
15%

Az se mind1 hol keresel annyit, mert mondjuk Budapesten megélni sem tudsz annyiból, arról nem is beszélve, hogy egy utolsó senki is leszel.

Meg olyat is hallottam, hogy osztrák határ mellett élő mérnök kevésbé kell a nőknek mint pár kilométerrel odébb egy bőrgyárban dolgozó melós, aki megkeres 2000 Euro-t.

Ez helytől is függ, de amúgy ne legyünk álszentek, a nőknek nagyon is fontos a pénz. Hogy egy ilyen szarságot kompenzálni tudjon az ember, hogy 120-150k-t keres, ahhoz brutál jó külső kell. De ami a legszebb az egészben, a nőnek tökéletesen jó bármilyen alja fizu, ez csak a férfiaknak gáz.

2017. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
92%
Van. Egyetemista vagyok, fix keresetem sincs. Mégis van barátnőm és sosem volt gondom a dologgal. Persze, értelemszerűen, akinek egy anyagias világban jobbak a lehetőségei a pénz miatt, annak jobbak a lehetőségei társkeresés terén. Nem tudnék senkit sem első randin kocsival vinni, mert nincs kocsim. Tengerparti nyaralásra sem tudom vinni a barátnőm, mert nincs rá pénzem. Értelemszerűen, nem olyan lányt kerestem, akinek ez számít.
2017. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Ne olyan nők között keresgélj, akik anyagilag feletted vannak, olyat keress, aki hasonló színvonalon él, mint te. Egy értelmes nőt nem a pénztárcáddal fogsz meghódítani. :)
2017. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöm ahhoz se, hogy a szüleivel lakik-e vagy jár-e nyaralni. Továbbra sem befolyásolják az életemet.
2017. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Kedves 70%-os, akkor mégis mi érdekel téged egy sráccal kapcsolatban? Pontosabban, számodra mit jelent egy párkapcsolat? Hogyan képzeled el?
2017. jún. 8. 19:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!