Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok mondani olyan társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani olyan társkereső oldalakat ahol normális pasik vannak, és ők is komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 1. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nincs ilyen. Az összes ilyen oldalt megrohamozták már a retardáltak, az ő árnyékukban húzódik meg a kevés számú normális pasi. Neked kell a kezdeményezést a kezedbe venni, ha találni akarsz egy ilyet: írj rá és kész. Választhatsz: vagy a pasik teszik meg az első lépést, de erre főleg csak az egóhuszár ökrök képesek, ki tudja, mennyi titkolnivalóval, vagy te kezdeményezel, mivel te valószínűleg a női érzékeiddel ki tudod szűrni, kivel érdemes komolyan kezdeni, foglalkozni. Megsúgom: a második a nyerő.
2017. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, és az összes ilyen.


A társkeresőkön kétféle férfi van:

- amelyik csak kefélni akar

- amelyik kapcsolatot akar, tényleg komolyat



Nos, neked nincs más dolgod, mint megtalálni a neked írók közül, hogy melyik tartozik az első és melyik a második csoportba.


A probléma az, hogy az első csoportba tartozók általában azok, akik igazán értenek a nők nyelvén (most azokat leszámítva, akik a farkukról küldözgetnek képet), ők azok, akik bármelyik nőt könnyedén felcsípik, és pont ezért nem is nagyon foglalkoznak azzal, hogy pár hétnél tovább megtartsák.


Egyben ők azok, akikkel el fogsz menni először randizni, mert tudják, hogy hogyan kell gyorsan magukba bolondítani valakit, így ha nem vagy figyelmes, akkor az a képzet alakul ki benned, hogy minden férfi ilyen.

Pedig ez hatalmas tévedés

2017. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én évekig társkeresőztem évekig és végül ott leltem meg a párom. Valóban komolyat kerestem, de ennek sok mellékvágánya volt, buktatókkal. Végül megismertem Őt. Társkeresőn kívül sosem találkoztunk volna. 1 éve vagyunk együtt.


26/F és 40/N (én vagyok a férfi)

2017. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyiken vannak, de nincsenek profi jól beállított feszítős szelfijeik menő autók mellett pózolva, ezért a leveleiket törlik olvasás nélkül (és mert különben is "olyan sok levééél érkezik").


A társkereső oldalakon nem ártana, ha a nők is keresnének, és nem várnák a sültgalambot, hogy pumpedgabó megszólítja őket, majd sírnának hogy "minden férfi csak dugni akar" miután dobja őket.

2017. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Engem is èrdekelne egy ilyen oldal. F
2017. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
vannak ott normálisak, csak te külső / kezdőszöveg után jól kiszórod őket, meg nemis válaszolsz nekik...
2017. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Azt az első hozzászoló elfelejtette hozzátenni, hogy a retardáltak azért kerültek többségbe, mert a normális értékrenddel rendelkező férfiak hamar megunják ám, hogy a nők totál levegőnek nézik őket. Mert értem én, hogy nem tartoztok válasszal senkinek sem, de akkor ennek a következményét is vállaljátok fel magatokra.
2017. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
GyK.!
2017. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mit jelent a normális pasi? Leírnád, hogy szerinted milyen külső belső tulajdonságai vannak?
2017. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9:

Tessék a leírás :

Normális akinek vannak tervei, céljai karriert tekintve, illetve dolgozik is a megvalósításukért, megbízható, lehet vele tervezni, mindenkinek megadja az alapvető emberi tiszteletet, illetve igényes a külsejére.

2017. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!