Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiban 180 centi magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiban 180 centi magasság az alacsonynak számít?

Figyelt kérdés
Kereken 180 centi vagyok, mégis alacsonynak érzem magam a többi (átlag) férfihoz képest. Ráadásul most megkaptam egy 183 centis vékony, modell lánytól egy randin, hogy 180 centi pasiban az édes kevés. Szerintetek is az már alacsonynak számít?
2017. júl. 11. 21:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%
nem alacsony, de ettől független a magasabb pasikat jobban szeretem
2017. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Átlagos kb.
2017. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
180 cm ideàlis magassàg egy férfinak,176 cm az átlagmagassàg férfiaknàl.
2017. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%

Jézusom,Szerbiában laksz,vagy hol?Mert ott számítasz csak alacsonynak kb.

Nekem még picit sok is a 180 cm,mindig is elég volt a 170-175 cm.165 centis lány vagyok és nem is modellalkat.

Ha te juszt is csak modellcsajokra vered a nyáladat,meg is érdemled,hogy egyedül maradj,mert tudják,hogy oda teszik a lécet,ahova akarják,úgyis lesz valami balek,aki el is tartja őket,ha kiöregednek a szakmából.

Legalább van valami szakmád,amivel hülyére keresed magadat,ha ez az igény?Mert ilyenkor ez a minimum.

Nem mondom,hogy a modell csajok közt nincs olyan,aki nem a pénzre hajt,de kb. 100ból 1,ha ilyen.

2017. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem te vagy az alacsony, hanem a csaj az égimeszelő :D nőknél már a 170 cm is magasnak számít, férfiaknál pedig kb. 180-tól számít valaki magasnak. Te magasnak számítasz.
2017. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

Ja, a 183 cm magas lányhoz persze, hogy kevés a 180 cmm, és a modellkedéshez is.

176 cm az átlag férfi magasság.


Nagyon unalmas, hogy itt állandóan a külsőre, magasságra fogják a sikertelenséget. Talán máshol kéne keresgélni a hibát.

2017. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

Csajban meg bőven sok. Minden ember más, nem tudok és nem is akarok más nevében nyilatkozni. Nekem alkatra és magasságra csak annyi az igényem, amit tréfásan úgy fogalmaznék meg, hogy: tudjunk egymásra ugrani sérülések nélkül és tudjak rá felnézni.:)

170 vagyok, egy 165 centis fiú mellettem már furcsa, egy 160 centis lány mellett jobban mutat. Nekem pl a te magasságod tökéletes, tekintve, hogy magasabb vagy nálam. Az alkatodról nem tudok semmit, de nem is volt kérdés.:)


És hozzáteszem, hogy a szerelem sokszor nem válogat, nem minden nő működik úgy, mint én, ismerek magas lányt alacsonyabb sráccal, odáig vannak egymásért. És a magam esetében sem tartom kizártnak, hogy legközelebb úgy hozza az élet, hogy alacsonyabba zúgok bele. Tetszett már meg alacsonyabb srác.


A lánynak lehet, hogy kevés volt ez a magasság, objektíven nézve átlagos férfi magasságról beszélünk. Szerintem nincs okod aggódni.:)

2017. júl. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
35%
Egyáltalán nem vagy alacsony, a 180 az átlag feletti pár centivel. Nem szeretnék bunkó lenni, de inkább olyannal próbálkozz aki az eszével és nem a külsejével boldogul. Ha centikben méri a férfit, kár belé az időt pazarolni.
2017. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Attól függ mihez képest. Mellettem rengeteg ember számít alacsonynak, 223 cm vagyok.
2017. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!