Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy 21 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy 21 évesen még nem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
Igazság hogy már kezdek kétségbe esni,nem mondanám magam csúnyának,jó nem vagyok egy adonisz se,de nem vagyok rossz pasi se.Volt barátnőm,2 is,de igazából nem igazán jutottunk semerre volt csók,de valahogy az se olyan volt mint amilyenek az ember elképzeli pl az első csókot.Szeretnék szerelmes lenni,meg párkapcsolatot,de valahogy eddig egy lány se váltót ki úgy belőlem olyan érzést hogy szerelmes legyek,mintha taszítanám magamtól a szerelem érzését vagy nem tudom.
2017. júl. 11. 22:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Valahogy nem tudom elképzelni hogy a karomba hordozzam,meg hogy minden reggel szerelmes ölelésre-csókra ébredni,hiába akarom,de közben mintha tényleg taszítanám magamtól ezt.
2017. júl. 11. 22:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben nem vagy egyedül. Majd jön egy lány aki elcsavarja a fejed és akkor majd minden percet vele szeretnél tölteni, csak lehet ez nálad nem olyan fiatalon történik ami nem baj. Legalább érzelmileg megérsz majd egy komolyabb kapcsolatra. :)
2017. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem 21 évesen ért az első igazán nagy csalódásom, mikor szembesülnöm kellett azzal, hogy még ha a csillagokat is lehozod valakinek, akkor sem biztos hogy elég lesz.

Amúgy egészen váratlanul, felkészületlenül ért az egész. Még csak akarnom sem kellett. :D

2017. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 21 éves lány vagyok. Nagyon vágyok én is a szerelemre eddig én sem voltam úgy igazán inkább csak vonzódás volt. De ez teljesen normalis szerintem a szerelem nem korhoz kötött
2017. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

többször voltam már szerelmes.

érzelmes srác vagyok, a külső ridegség, és szürkeség csak álca.

Minden ilyet ami lezárásra került alaposan megszenvedtem.

Ne siettesd! mindig akkor jönnek el a legjobb dolgok amikor nem számítasz rá.

26/F

2017. júl. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!