Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőről lerí, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőről lerí, hogy nagyon romantikus és szerelmes típus, akkor vélhetően nem pénzcentrikus?

Figyelt kérdés

Látszik rajta, hogy az érzelmei vezérlik, mindig a föld felett lebeg és nagyon romantikus alkatnak látszik, ill. saját elmondása szerint is az. Ilyenkor lehet abban bízni, hogy az illető nő nem anyagias, abszolút nem számít neki a pénz? Bízhatok abban, hogy a küldetésem annyi lesz vele kapcsolatban, hogy meghódítsam a szívét?


Mit gondoltok erről? Ha egy nő nagyon érzelmesnek tűnik, az kizárja az anyagiasságot, vagy manapság már erre sincs garancia?



2017. jún. 22. 17:52
 1/7 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Garancia semmire sincs ilyen téren, de ez az anyagiasságtól való félelem is túlzó, mintha minden egyes nő 14 éves kórtól 120 -ig csak a pénzre vágyna. Ugyan már gyerekek.
2017. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért zárná ki? Szerinted egyetlen nő sem vágyik arra, hogy egy gazdag faszi önmagáért szeresse, ne az ánuszáért?


(Nőként írom, statisztikailag lehetetlen, hogy egy ilyen nő se legyen.)

2017. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszabb ***** válasza:
46%
Na nekem aztán nem kéne érzelgős, romantikus, csöpögős nő. Annál sunyibbak, rafináltabbak.
2017. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Csak vegyél neki rose boxot 60 ezerért xd
2017. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Legrosszabb, elmondtad, hogy neked nem kell semmilyen nő. Akkor mi a ménkűért rontod itt a levegőt? Sipirc.
2017. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem fontosak az érzelmek, de egy abszolút csóró pasiba nem lehet beleszeretni.
2017. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező :) Én ilyen kérdést fel sem tettem voln itt mert sok a pesszimista ember. Én úgy vélem, hogy léteznek még olyan nők akik nem pénzéhesek, és igenis egy csóró férfiba is bele lehet szeretni! Ne hallgass mások negatív véleményére, csak előre és ne add fel.
2017. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!