Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy viszonyultok a menthetetlenül romantikus, szerelmes típusú nőkhöz?

Figyelt kérdés

Férfiként tettem fel a kérdést. Van ez a típus, akinek ez az alaptermészete(ha nincs párja, akkor is), hogy extrém mód érzékeny, látni rajta, hogy folyamatosan ábrándozik, el van varázsolva, két méterrel mindig a föld fölött jár, imádja a virágokat, nagyon aranyos, mosolygós, minden helyzetbe romantikus fordulatokat képzel bele, az életet úgy fogja fel, mint egy Romana regényt.


Én nagyon kedvelem ezt a típust, de elég ritkának mondanám. Volt már ilyen osztálytársam, mindenki nagyon szerette, még a tanárok is élcelődtek vele olykor, de sose bántották. Olyan kis gyermeteg lelkű, naív lány volt, ha sokat voltál a társaságában, téged is kicsit "megfertőzött" az állandó ábrándozásával. Emlékszem, többen "Hercegnőnek" meg "Királylánynak" hívták az osztályban.


Volt olyan, hogy átmentem vele szünetben a szemközti boltba, és útközben a parkban leszakítottam neki egy szál virágot, vagy egyszer, amikor kölcsönkérte a füzetemet, úgy adtam oda neki, mintha el akarnám jegyezni(letérdeltem elé, és úgy nyújtottam át neki :D). Tudta ő is, hogy ezek ilyen haveri cívódások, de egyszerűen olyan aranyos volt, hogy ezek úgy jöttek maguktól. Nem lehetett nem szeretni. Már jó ideje nem hallottam felőle, de remélem, megtalálta a lovagját.


Mi a véleményetek az ilyen lányokról, nőkről? Rátok hogyan hat az ilyesféle női attitűd, mit hoz ki belőletek? Szívesen udvarolnátok körbe egy ilyen nőt?



2017. máj. 27. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Nekem eleg sokan mondtak,hogy gazos vagyok ez miatt 😞 💔 a baratom 1 honap utan szakitott velem. Mert o nem kert abbol,hogy megleptem mindig valami apro dologgal 😞 es mindenkivel tul kedves voltam es romantikus (szexes) regenyeket is olvastam ami zavarta ot, mert mivan ha egy masik kepzeletbeli pasirol abrandzok 😞 💔 15l
2017. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
privit nem kerek 💋
2017. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen mit keresel ebben a kategóriában?!
2017. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy bajuk van, hogy kb nem léteznek vagyis statisztika határ alatt van a számuk. Egyébként abszolút tökéletesek lennének.
2017. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja bocsanatot kerek nem neztem h a felnott kategori 😰 hali 💖
2017. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Hogyne :) Mikor legtöbbjük kemény numerára vágyik egy gátlástalan csajjal a legközelebbi félreeső helyen. Majd pont lenne türelmük virágokat szedegetni meg romantikázni menjééél már. :(
2017. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a kérdező is eltévesztette a kategóriát:D Úgy beszél mint egy tini fiú, aki még belül mindig totál szerelmes a volt osztálytársába. Na fiam, a felnőttek már nem ilyenek. Van köztük romantikus, nagyon is sok, csak éppen egy felnőtt nőnél ez már másképp mutatkozik meg. Akit leírtál inkább csak egy kislány aki még nem nőtt fel.
2017. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 A lány külsőre abszolút nem volt az esetem, alacsony volt, rövid hajú, egy nagyon kis mértékű túlsúllyal, de ezzel a természetével egy enyhe vonzódást elindított bennem akkoriban, ez igaz. Amikor ez történt, még valóban tini voltam, ill. átbillentem a 20-as éveimbe(2 éves OKJ-s tanfolyam). Ma már 30-as vagyok(34). Biztos mindenkinél történtek a diákévei alatt olyan események, vagy voltak olyan emberek, amikre/akikre utólag szívesen emlékszik vissza. Én erre a lányra olyan szempontból igen, hogy ilyen természetűvel azóta sem találkoztam és vélhetően már nem is fogok - pedig most párkeresési stádiumban vagyok és nagyon díjaznám:) Ez a lány is valószínűleg "kinőtte" már ezt az egészet, egy bizonyos számú csalódáson a legtöbb ember ilyen korára már túlesik. De mint kedves emlék nyilván megmaradt.
2017. máj. 27. 11:22
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Én a nyálas romantikát nem szeretem, de egyébként nagyon ábrándozós vagyok és a végsőkig hiszek benne hogy megtalálom az "igazit". Nagyon tudok örülni apróságoknak, egy virágnak, vagy csak annak ha süt a Nap és csipognak a madarak, imádok kézenfoga sétálgatni, szeretek sokat beszélgetni hogy mélyen megismerjük egymást, meg csak úgy összebújni és nem csinálni semmit. Ha nincs párom nagyon sokat fantáziálok arról milyen férfit szeretnék. Mosolygós vagyok alapból meg jó kedvű. Nekem is mondták már hogy nem állok két lábbal a földön meg hogy naiv vagyok kissé, de engem nem zavar. És mindezt úgy hogy nem vagyok már annyira fiatal és engem is jópár csalódás ért, de mégis megmaradtam ilyennek. 28/N
2017. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nőt keresek.
2017. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!