Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ilyen nőt még egyett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen nőt még egyett nem találok és nagyon nagy lúzer voltam hogy ezt elszúrtam?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nincs önbizalmam mert eléggé csúnya vagy és komolyabb szépséghibáim is vannak.

Egy chat oldalon egy csinos doktor nővel megismerkedtem.

Nehezen akartam találkozni mert féltem az elutasítóstól. De végül rávett.

Randin hihetetlen empátiát szeretet éreztem a csaj részéről...megfogta kezem meg bátorított hogy szimpatikus vagyok neki és legyen önbizalmam mert nagyon okos érzelmes férfi vagyok és sok nő őrülhetne ilyen férfinak, nagyon kevés van belőlem.

Jól esett nagyon a végén egy csók is elcsattant....

Viszont lehet Hülye lúzer voltam de nagyon megijedtem hogy nem leszek neki elég mert ő tényleg vonzó csinos lány..így leépítettem.

Remélem jön még ilyen nő és azt már nem fogom így elrontani....


2017. júl. 12. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ez egy történet hogyan teszi tönkre az önbizalomhiányod azt amitől sokkal erősebb, boldogabb lehettél volna :)

de nézzük a jó oldalát tanultál belőle!

2017. júl. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fura nekem ez a hozzá állás "elrontom a saját esélyem előre mert tudom hogy úgy is elfogom cseszni" sosem értettem ennek mi értelme. Miért nem lehet azt csinálni hogy élvezem és küzdök minden nap azért hogy ne így legyen. Most mondjam azt hogy hát elkezdem ásni a síromat, és minden nap ott alszok egy gödörben hisz egyszer úgy is meghalok. Na kb ennyi értelme van ennek. Hogy elszúrtad az biztos, hogy, lesz-e még esély? Lesz... de észre kell venni, és nem betojni. Egy férfi mióta fél ilyen dolgoktól? És ez nem üres tanács, én így élek és jól érzem magam.
2017. júl. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj, miért kell ezt ennyire túlgondolni.

Szerencsétlen nő próbál biztatni, csókolóztok és elszúrod....

Felejtsd már el a megfelelési kényszert, add önmagad és hívd el egy újabb randira a nőt.Megismerkedtek és majd meglátjátok működik-e. Nem kell egyből a következő 50 évre tervezni, csak érezzétek jól magatokat.

2017. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha már kamu kérdést írsz ki legalább ne legyen ennyire egyértelműen az.
2017. júl. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. De ebben most mi a kamu, nem értem....
2017. júl. 12. 08:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Mostmár legalább tudod, hogy mit hogyan NEM kell csinálni.

Újra nem próbálkoznál a dokinővel, vagy már foglalt...mert ha nem, akkor nyugodtan adj egy esélyt magadnak....és becsüld magad...

2017. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt eléggé elbaltáztad! Ilyen lehetöséget elszalasztani...
2017. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bennem van egy jó adag önsorsrontó hajlam, de tőled még én is tanulhatnék, barátom.
2017. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te egy barom vagy és pont.
2017. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!