Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól indult, elszúrtam. Hajtsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól indult, elszúrtam. Hajtsak rá? L

Figyelt kérdés

Elöljáróban elmondanám, hogy habár szép vagyok és teljesen normális értékrendekkel rendelkezem, alapvetően nem az a típusú lány vagyok, aki kezdeményező az ismerkedésnél. Eddig talán inkább az elérhetetlen kategóriát súroltam, de nem azért, mert az a fitness-bomba-típusú vagyok, hanem mert talán kicsit távolságtartó és visszafogott voltam. Inkább az voltam, akinek imponált, ha egy fiú udvarolgat neki és picit "küzd" érte (de ez így elég hülyén hangzik, pláne leírva).


Most megismerkedtem egy fiúval, és szerintem belehabarodtam. Az ismerkedés eleje teljesen álomszerű volt, a talik is csodásak voltak, annyira jól indult az egész, nagyon megfogott (eddig ennyire még szerintem senki se). Az elején a fentebb leírtakat éreztem, hogy a fiú odavan értem, teper, udvarias, érdeklődő stb. Aztán megváltozott. Állítása szerint nem igazán működik a dolog, mert nagyon távolságtartó vagyok vele (pl. mikor felém lépett, állítása szerint hátráltam és a padon is messzire ültem tőle). Alaposan elszúrtam. Facen is és élőben is elmondtam neki, hogy ez szerintem a zavaromnak tudható be, pedig mindvégig az ellenkezőjét éreztem, hogy annyira megölelném, hozzáérnék. Úgy éreztem, a magyarázkodásom nem hatotta meg. Még mindig olyan fura velem. Ír, ír, keres meg minden, de az egész teljesen más lett. Mintha a fejébe vette volna, hogy ennek vége és punktum.


De most elhatároztam, hogy nem hagyom elmenni ilyen egyszerűen. Levetkőzöm a gátlásaimat és nyomulni fogok rá (persze az ízlésesség keretein belül). A legutóbbi talin (amit én kezdeményeztem) random megöleltem, habár picit fura lett az egész. Veszteni valóm nincs. Mesélte, hogy az exbarátnőjével is úgy jöttek össze, hogy az exe nyomult és valami más lányra is azért figyelt fel, mert ő is nyomult. Szóval, arra gondoltam, hogy talán nála ez a nyomulós típus a zsáner? Egy próbát megér. Arra gondoltam, hogyha találkozunk, simogatom a kezét, kézfejét, esetleg a padon nekidőlök a mellkasának meg ilyesmi. Vagy szerintetek ez too much? Nem kellene rá hajtanom?


Alapvetően annak híve vagyok, hogy jobb ha az ismerkedési szakaszban a férfi a kezdeményező, de nekem ez a fiú annyira megtetszett, hogy nem szeretném egy ilyen próba nélkül elengedni. Csak nem vagyok ebben biztos, hogy ez jó ötlet. Mit gondoltok?


2017. júl. 4. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Annyira sajnálatos hogy a mai világban a fiúk ennyire könnyen feladjak. Nem értem, ha látja rajtad és mondtad is hogy zavarban voltál, miért hoz téged ilyen helyzetbe.


Bocsi a helyesírásert telefonról írok.

2017. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen. Meg azt tudom magamról, hogy nálam egy bizalmasabb szférára, kapcsolatra van szükség ahhoz, hogy testileg is közeledjek, ill. befogadjam a közeledést. Ebből a komfortzónából jó lenne kilépni.
2017. júl. 4. 13:18
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Lehet nem hiszi el,hogy zavarban vagy/voltál,mert eddig csak k.rvákkal/ribikkel találkozott
2017. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet. Meg ha igaz az elmondása, akkor teljesen megszokhatta, hogy általában a nők kezdeményeznek nála... és lehet, nem tud mit kezdeni (vagy nem is akar), ha neki kell egy nőért törnie magát.
2017. júl. 4. 13:20
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező én ugyanilyen vagyok mint te. Innentől van kérdés szerinted? Ezen nem kiakadnia kéne hanem megbecsülni.
2017. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Ne fiúkra hajtsál hanem a FÉRFIAKKAL foglalkozzál! Egy kis nyomitól mégis mit vársz, se kitartásuk nincs, se semmi amit nyújtani tudnának!
2017. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd, ha nem képes türelmesen várni, amíg elnyeri a bizalmad, akkor nemis érdemli meg. Jól teszed, hogy nem engedsz akárkit közel magadhoz, én is ilyen vagyok.
2017. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Ne ne változz. Még kisfiú nem férfi. Hidd el megéri arra várni aki férfiként pont ezt értékeli és tudja, hogy a férfi dolga az udvarlás.
2017. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

Édesem, ne bantódj meg, de szerintem ez túl kevés. Nem kell teljesen rámászni, de egy randin pl a kézenfogva sétálgatás alap.

Ha a fizikai közekséggel van problémád, kompenzáld merész ruhával. A férfiak vizuális lények ;) Biztosan jól fog neki esni, ha tudja hogy neki tetted ki a melled, a lábad, stb..

19/L

2017. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Ráhajtani. Hogy ez milyen nőies....
2017. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!