Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz/lúzer pasik! Amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz/lúzer pasik! Amikor ilyen fesztiválos/jó csajos képeket láttok a neten, nem gondoltok bele, hogy milyen nyomorúságos az életetek?

Figyelt kérdés

[link]

Én pont ezek miatt élek meg minden egyes nyarat pokolként. Még a sötét szobában a gép elé menekülve is kísért ez a szívszorító fájdalom és az ablakon kinézve is szinte mindig egy vékony, hosszú hajú, formás testű érzéki rövidnacis csajszit látok kézenfogva a 190 magas, izmos, dús hajú kanjával együtt. Ha meg akárhol böngészek a neten, mindig a Soundos, fesztiválos, menő hedonista fiatalokat tolja képembe bármelyik oldal. A képeket elnézve mély depresszió kavarog bennem és kivételesen szerencsétlennek érzem magamat. Főleg a 7. képet látva (ahol a csaj a pasi nyakában ül) az jut eszembe, hogy én olyan nyomi törpe vagyok, hogy a csajnak leérne a földre a lába, ha a nyakamba venném. Ti hogyan élitek meg ezeket a nyarakat, amikor érzitek, hogy mindenki hedonista, forr a szexualitástól és a hormonoktól, ti/mi meg csak egy kis szerencsétlen genetikai zsákutcák vagytok/vagyunk.



2017. júl. 9. 20:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

De, belegondolok.

De sajnos nem tudok olyan látszat arc lenni, szinte gátlások nélkül ami manapság szükséges, és még mindig reménykedem hogy van nő akinek nem a PÁWA, meg kihaénnem nagyarc kell.


Bár én nem vagyok szűz.

2017. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha ilyen lányok után sóvárogtok, akkor meg is érdemlitek.
2017. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
79%

Szimplán nem érdekel már. Ez pont ugyanolyan,mint a mindennapokban a szebbnél szebb csajok. Sok van belőlük,de kit érdekel. Úgyis valami ecsetfejű,rossz b**inak kinéző egyed a barátja.

Rájuk se kell nézni,magadba előre meredni,vagy telón játszani és onnantól kizártad a külvilágot.

2017. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
75%

hát én úgy vagyok vele, hogy még ezek kimaradtak az életemből, de 24 vagyok ha jobb életszínvonalon fogok élni megengedhetem magamnak, bár nem is a pénz a baj hanem az idő, engem a munkahelyemről nem engednének el csak úgy el ide oda, na meg a másik hogy én inkább sportolok

van még jó 5 évem a sportban, csajozni meg vígan lehet 50 évesen is, úgyis úgy látszik mostanában az a divat.

2017. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
63%

Ejj, emberek. Soundon köztudomású, hogy az öreg, gazdag pasik verik a kigyúrt fiatalokat csajozásban.

Tanuljatok, dolgozzatok és vállalkozzatok, aztán majd nektek is jut prémium lányka.

2017. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
43%

Így van ahogy uccsó mondja.


-Tanulj kérdezõ piacképes szakmàt,pl programozó.Dolgozd ki a beled,rengeteg pénzt fogsz keresni

-Eddzél heti 4-5-ször,napi 6-8 kaja plusz turmixok

-Szolizzál

-Két hetente fodrász

-fejleszd a belsõ jàtékodat,kommunikációdat.

-Tanuld meg hogyan legyél az àgy kiràlya aki alatt ordít a meg szétkarmol akàr.

-Ruhatàrad szépen kivàlogatott legyen.

2017. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
72%
Én szüz sem vagyok, lúzernek sem érzem magam,amiért nincs kapcsolatom,nincs sikerem a nőknél, meg nem is érdekelnek annyira ezek a "soundos" lánykák, hogy depresszióba essek miattuk. Tízen éves koromtól 20-on éves koromig idegeskedtem, szomorkodtam eleget ilyen dolgok miatt, annyi elég volt,köszönöm. Meg igazából nyáron dolgozok, 10 nap szabadságom van nyárára,ami abból áll,hogy rokonokat látogatok, igazából időm sincs ilyeneken gondolkozni.
2017. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
72%

Velem nem jönnek szembe Sound-os képek elkerülnek.


Nem a Sound-os nőkre, és tömegre bulizásra vágyok.

Simán boldog és sikeres fiataloknál érzem mennyire lúzer vagyok hozzájuk képest. Munkahelyemen is. Szerintem habitus kérdés ki szereti a tömeg rendezvényeket.Parti arc nem leszek de attól még népszerű lehetnék.

Rengeteg sótlan átlagos kinézetű, sőt bunkó férfit kedvelnek az jobban fáj, minthogy a nagy bulizók, nagy bulizó csajokkal vannak akik rádaásul jól néznek ki.

Belső is fontos egy nőnél.

2017. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
51%
Mühühühűű-brühühűű-nyiff-nyaff. Na kábé ennyi értelme volt ennek az egésznek.
2017. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
legszívesebben menten kiugranék az ablakon
2017. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!