Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezek a dolgok igazak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek a dolgok igazak?

Figyelt kérdés

Egyetértetek azzal, ha egy férfi humoros, intelligens, és törődő/figyelmes/kedves, akkor elnézhetők külső hibák vagy hiányosságok, mint pl. a vékonyság, túlsúly, magasság, vagy egy kevésbé vonzó arc? És azzal, hogyha egy ilyen férfi, akire az említett külső és belső tulajdonságok vonatkoznak leszólít egy nőt, akkor be tud vágódni a jellemével?


Én valamiért mindig úgy voltam vele, hogy egy nőt akkor érdekel egy férfi jelleme, ha a teste kidolgozott, és arcra helyes, hisz ezt látja meg először. Tévesen gondolom?



2017. júl. 13. 00:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elég sok nőnél fontos a belső. Mivel külsőre nem egy bugyinedvesítő látvány vagyok. Neten, csak úgy kép nélkül beszélgetve egy ideig és 1-2 hónap múlva tali, kapcsolatok lettek belőle. Első ránézésre, beszélgetés nélkül, biztos, hogy lazán átnéznek rajtam.
2017. júl. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%

Dagi vagyok 120kg, szar a munkám, nincs BMW-m, és mamahotelben lakom 30 évesen...

Ellenben tökéletesen magabiztos vagyok, 16 éves korom óta nem volt olyan 2hónap, hogy ne lett volna csajom...

Állandót egyelőre nem akarok.

2017. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

SOHA nem láttam még olyat, hogy a belső döntötte volna el a dolgokat. Az összes kapcsolat, amit az ismerősi körömben láttam és amit átéltem, azon alapult, hogy külsőre IS bejöttek egymásnak a felek. Senkit sem érdekelt addig a másik személyisége, amíg külső alapján nem volt az illető esete.

A "belső tulajdonságok számítanak igazán" egy olyan szöveg, amit sokan önvigasztalásból nyomnak, sokan álszentségből. Millió és egy kutatás szól arról, hogy az első benyomás számít, aminek a nagy részét a külső, a gesztusok és a mimika adja. Millió és egy példa van rá, hogy "humorosintelligensfigyelmes" srácok nem kellenek az égvilágon senkinek, ha nem néznek ki jól.

2017. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!