Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az ürességel?

Figyelt kérdés

23N vagyok, már jó ideje húzódik egy női egészségügyi problémám, amivel ugyan együtt tudok élni, de engem nagyon zavar és nulla az önbizalmam miatta. Járok dokihoz, de idő kikezelni és gyógyulni. Kb az utóbbi 1 évben a munkába menekültem mert a fentiek miatt félek ismerkedni. Így jelenleg 2 munkahelyem van, heti 6 napot dolgozom, abból 3 napon 12 órát, másik 3 napon csak 7-8 órát. Ha nem dolgozom egész nap, olyankor a hobbimmal töltöm ki az időm ami azonos az egyik munkámmal (szépségipari tevékenység). Igazából nagyon csak a munkámnak és hobbimnak élek. A barátaimmal ritkán találkozunk mert mostanában mindenki másképp dolgozik és nem tudjuk összehozni. Magányosnak érzem magam és üresnek. Nehezen viselem a napi néhány órát is mikor "nem csinálok semmit" mert hiányzik, hogy legyen valaki... De az állandó munka mellett lehetőségem sincs ismerkedni, illetve nem is tudom, mit kéne lépnem, hogy hozzám hasonló partnert találják, akiért nyugodt szívvel csökkentem a munkát pl. Fogalmam sincs hol és hogyan ismerkedhetnék. A netes nekem nem jött be, anno próbáltam de egyszerűen nem ment.

Nem rinyálni akarok, érdekel, ki mit javasol, mások hol és hogyan ismerkednek...


2017. júl. 13. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

majd idővel megszokod. én már 3 éve csinálom ezt, eleinte szär volt elismerem, de simán meg lehet szokni. előnye is van, sok pénzt félre tudok tenni, amit csak magamra fogok elkölteni :)

"mások hol és hogyan ismerkednek..."


ez elég hülye kérdés, és max sablonos válaszokat fogsz kapni.

2017. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szeretem, hogy sokat dolgozom hiszen 2 remek cégnél van lehetőségem karriert építeni és épp megvalósítom a gyerekkori álmom... Ez jó. :)

De az üresség nem jó. A munkahelyi siker nem ölel át este, tudod... :)

2017. júl. 13. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy nem kell megijedni egyből, majd jön valaki, persze neked is tenni kell érte nem csak várni... ismerkedni bárhol lehet és nem közhely duma én bárhol tudok. Mondjuk lehet a megjelenésem is sokat tesz hozzá, hogy mondjuk buszon , utcán, ha kiszúr magának egy csaj én észreveszem leszólítom és onnan már megy minden tovább. Én ezért írom bárhol, de másnak lehet ez nem megy ilyen könnyen és rágörcsöl netes társkeresőkbe menekül, ahelyett, hogy kimozdulna etc.
2017. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Üresség? Ess teherbe;)


Nem sejtem, milyen bibire utalsz, így szerintem értelmes tanácsot sem kapsz....névtelenül meg leírhatod bátran.


Lényegében, ha meg sem próbálod folytatni az ismerkedést, akkor sosem fog változni semmi életedben bár lehet idővel veszel egy macskát és "jobb lesz":D


Ha valaki szimpi, akkor beszélgetni kezdesz vele és minden kiderül, ha ügyes vagy.Tehát a dolgokhoz való hozzáállása-véleménye már egy iránymutatás is lehet számodra.Szóval, beszélgessél és ne pár tali után smaci meg feküdj ki...szerintem.Igaz, ez mindenkinél más tempó...


Elfoglaltságodat tekintve (először látónak) egy munkamániásnak lehet mondani, akinek még a köszönésre sincs ideje, párkapcsolatra meg pláne...

A munka is csak mértékkel egészséges...szerintem az egyiket hagyd és foglalkozz a párkereséssel, mert féllábas kapcsolatra sincs esélyed így, mindegy milyen bajod van.

2017. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudtam ! Tudtam, hogy nő vagy ! Csak a fő kérdésre adok választ. Hagyd, hogy betömjék ;D

30/f

2017. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek... Nem mondom, hogy nem nevettem 1-2 soron. :))
2017. júl. 13. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:

# 6/


Na, most már van benned nevetőgörcs:DDD Az is valami:)

2017. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Maga az ilyen munkába temetkezés azért nem egy olyan egyedülálló történet, elég sokan csináljuk, mindenféle változatos okokból.

Aztán kiesel a "gyakorlatból" és azt sem tudod hol kéne kezdeni a dolgot, egyáltalán mi is történjen első lépésként.

Szóval? Nyugodj meg, ezek nemtől független dolgok/problémák.

A társkeresés nevű műveletet ott tudod csinálni, ahol lehetőséged van rá. Jelen állásban ez a munka meg a hobbi, ha nem ebben a körben van a nagy ő, akkor ki kell belőle mozdulni és olyan helyen keresni, ahol előfordulhat.

Ha az egészségügyi gondod akadályozza a szexualitást, akkor az biztosan nem könnyíti meg a pártalálást, mert az azért hozzá tartozik, de gondolom a második vagy a harmadik randi utánra fel tudod mérni, hogy elég komolynak tűnik-e a másik fél, egyáltalán lenne-e esély odáig eljutni, és akkor előadhatod neki mi a helyzet, pl. hogy ebben a tekintetben türelemmel kell még lennie x ideig vagy hasonló.

2017. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Konkrét kérdésre lehet konkrét választ adni...



Akarsz is ismerkedni meg nem is. Ez jön le az írásodból. Legalább azt tudd már hogy mit akarsz!

2017. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!