Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék kilépni a komfortzón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kilépni a komfortzónámból ismerkedés és randizás terén. Kellene tanácsok, javaslatot arra vonatkozólag hogy merre kezdjek ismerkedni? Mármint discó? Bárok? Mert eddig inkább facebookon próbálkoztam!

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Pasi vagy?
2017. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy nem írtam oda de 25 éves fiú vagyok!
2017. jún. 7. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, millió a lehetőség..
2017. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Munkahely, suli, kávézók (sok egyetemista tanulni jár oda), akár utca, edzőtermek, közlekedési eszközök... Nem támogatom a szórakozóhelyet, de ezt neked kell eldönteni. :) Két okból nem: az egyik, hogy általában nem egyedül megy az ember, nem biztos, hogy szívesen veszi, ha egy baráti társaságba benyomul valaki, meg neked is lehet, hogy kellemetlenebb, másrészt úgy nem sok értelmét látom, hogy a legtöbb ember részeg ott, beszélni nem tudtok, megismerni nem tudod(lehet, hogy túl sokat jár ilyen helyre), smárolni és hasonlókat tudtok, de ha nem csak ez a cél, szerintem semmire sem jó.

Esetleg Tinder? Sok fiatal használja, nem csak futókalandra. Bár annyira nem kell ahhoz kilépni a komfortzónából, mint személyes ismerkedésél.

2017. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!