Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogalmazzam ezt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogalmazzam ezt meg ötletesebben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt figyeltem meg, hogy Tinderen általában a lányok egy-kétszavas válaszokat írnak, nem kérdeznek vissza, csak várják, hogy én vigyem a beszélgetést a hátamon. Ezért arra gondoltam, hogy valahogy jelezném a leírásomban, hogy én erre nem vagyok kíváncsi. Viszonylag sok párom van, szóval nem gond, ha emiatt kicsit kevesebb lesz, viszont úgy gondolom, ha kiírnám ezeket:


"Kérlek, csak akkor húzz jobbra, ha nem egy-két szóval válaszolsz"

"...beszélgetni szeretnék, nem előadást tartani"

"Beszédes lányok előnyben"


akkor az olyanokat is elijeszthetne, akik szimpatikusak. Különösen az utolsó, hiszen nem az a bajom, ha valaki introvertált, vagy zavarban van első találkozáskor, hanem az, ha a szókincse kimerül az "aha", "az jó", "én is", "oké" szavakban, és mást szinte nem is tud válaszolni.


Nem szeretnék lecsúszni a szimpatikus lányokról, de jó lenne végre beszélgetni már egy jót. Ötletes a leírásom, nem szívesen "rontanám el". Hogyan kellene ezt kiírnom?


23/F



2017. júl. 14. 08:44
 1/5 Loketion ***** válasza:
23 évesen azért neked is vannak ám gondjaid az életben :)
2017. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Mégis mi a búbánatos majomherét vársz a tinderesektől? Ismerkedj élőben, úgy hamarabb találsz neked való csajt.
2017. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Én sem értem, miért akarsz tinderen (vagy máshol online) írogatni. Sekélyes, egydimenziós, félreérthető és nem ér semmit. Találkozzatok minél előbb élőben és beszélgessetek úgy, annak van értelme.
2017. júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írd bele ezt, amit itt írtál. "Nem vagyok a te embered, ha a szókincsed kimerül az "aha", "az jó", "én is", "oké" szavakban". Ez egyértelmű, és nem riasztó az introvertáltaknak sem. :)
2017. júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, 4-es!


Szívesen ismerkednék élőben is, de a munkahelyemen csak olyan nők vannak, akikkel munkakapcsolatnál (vagy esetleg barátságnál) többet nem tudnêk elképzelni. Az egyetemmel már végeztem, és nem sok barátom maradt, velük is nagyon ritkán járunk el olyan helyre, ahova esetleg hoznák az ismerőseiket, vagy másokkal is lehetne beszélgetni.

Természetesen arra gondoltam, hogy Tinderen vagy utána Facebookon megbeszélünk egy találkozót hamar, de odáig sem jutok el, mert már a legelső szakaszban egyoldalúvá válik a beszélgetés.

2017. júl. 14. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!