Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkeresés és szüzesség....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresés és szüzesség. Ellentmondásokba ütköztem. Ti mit gondoltok erről? Teljesen őszintén.

Figyelt kérdés

Nos, hát mostanában ismerkedtem pár férfivel (egyikből se lett aztán semmi), és igazából én még szűz vagyok. Volt szexualitásban részben, orális meg petting és ilyenek, de konkrétan szex nem. Rájöttem, hogy nekem ahhoz szerelem vagy valami nagyon erős vonzódás kell, hogy úgy érezzem,hogy igen, vele szeretném elveszteni. Volt egy viszonylag komolyabb kapcsolatom, de már az elején is inkább barátok voltunk, de a fiú nagyon erősködött és tepert, így belementem a kapcsolatba. De pont ezért is lett vége, mert részemről hiányzott az a plusz erő irányában. Na de nem is ez a lényeg.


Alapvetően, talán mert 19 éves vagyok már és a képeimen se az a visszafogott típus vagyok (bár élőben picit igen), mindenki úgy áll hozzám ismerkedésnél, hogy én már nem vagyok szűz. Általában nem szoktam felhozni a témát, és megfigyeltem, hogy olyankor sokkal komolyabban is vesznek, mintha ettől engem érettebbnek is tartanának.


Viszont most ismerkedtem másik két fiúval is, akikkel valahogy elég hamar (3-4 napos levelezgetés után) feljött, hogy szűz vagyok még. Habár nekik is elmeséltem, hogy azért volt már részem ebben-abban, de teljesen érdektelenné váltak és behúzták a kéziféket.


Beszélgettem egy fiú barátommal erről, és szerinte egyáltalán nem kellene elmondanom a szexig, hogy én még senkivel se feküdtem le, mert a fiúk számára ez riasztó és picit taszító is, mert abból az következhet, hogy engem tanítgatni kell, meg macerás lesz az elején, fájni fog stb és ez sok 22-23 körüli fiúnak már inkább terhes, mint izgató. Teljesen meg is értem amúgy (habár azzal a részével nem, hogy emiatt offolnak).


Viszont az ellentmondás ott van, hogy közben máshol, főleg itt gyakorin állandóan ezt olvasom, hogy egy fiúnak mekkora megtiszteltetés, ha ő veheti ez a szüzességem, meg tökre tisztelik a szűz lányokat és mekkora dolog ez meg vonzó stb stb stb.


Hát nem ezt tapasztaltam.


Fiúk, ti hogy álltok ehhez dologhoz?


Nyugodtan írjátok le őszintén, nem fogok megsértődni vagy ilyesmi. Csak azért érdekel ennyire, mert akkor én is így állok hozzá, tehát (főleg az elején) egyáltalán nem hangoztatom ezt, hanem úgy kezelem a témát, mintha már nem lennék szűz (nem kamuzom, csak úgy beszélek erről - emiatt is gondolták rólam sokan, hogy már elvesztettem, mert elég otthonosan éreztem magam a témában).


Köszönöm a válaszokat! :)


19/L


2017. júl. 14. 11:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Jó. Csak egy kicsit olvastam el. Amúgy nem kéne kihívóan öltözni. Akkor nem állnának úgy hozzád a férfiak.
2017. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

igen jó érzés elsőnek lenni


nekem volt 8 hónapig szűz barátnőm (az is maradt), minden téren tapasztalatlan volt, azt hittem belejön de nem...katasztrófa volt az egész, baromi rossz volt, én meg hülye módon azt hittem majd lesz jobb :D


ellenben ismerek jó példákat is, de nem velem történtek meg

én rosszul választottam elismerem, de attól, mert valaki szűz még igenis lehet jó egy kapcsolatban, de mint írtad kell neked az az erős vonzalom

szóval csak olyannal menj bele kapcsolatba aki iránt érzed ezt, de türelmes veled és nem csak a lyukat látja benned


24F

2017. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem zavarna, ha viszonylag korán elmondanád...eddig két szűz csajom volt, mindegyikben tiszteltem a szüzességet, örültem, hogy én voltam nekik az első, nekem ez egyértelműen plusz, pozitív dolog.
2017. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Én őszinteség párti vagyok, szóval nálam azzal hogy valaki eltitkolja ezt a tényt jót nem tesz. Én már úgy vagyok vele, hogy ebben a korban már próbakör nélkül autót nem veszek, ergo nem kezdek olyan kapcsolatba amit elcseszhet a rossz szex. De ízlések és pofonok :) Egy biztos, a titkolózás ritkán hoz jót, így célszerűbb olyat keresni aki ezzel együtt elfogad vagy épp még értéknek is tartja. 27/F
2017. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Én pedig szűzként egy szintén szűz párt keresek. Csak mondjuk nekem meg a sztereotípiák és az előítéletek miatt hazudnom kell a szüzességemről. 24/F
2017. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Én örülnék egy szűz lánynak személy szerint, azt nem tudom, hogy ő mennyire örülne nekem, tekintve, hogy én is az vagyok, és én még idősebb is vagyok, mint te.

Amikor a soraidat olvastam, 2 dolog esett le, ez volt a két reakció. Az első, hogy normálisan gondolkodó lány vagy, akinek van egy teljesen normális elvárása szexuálisan. A másik pedig az, hogy amiatt, mert kicsit kirívóbb vagy, lehet ezek a srácok meg akarnának dugni és annyi. Ez pedig egy szűz lánnyal egyrészről elég undorító, másrészről itt realizálták, hogy ehhez sok meló kell, és te biztos, hogy többet akarsz majd, mint egy laza menetet.

Én a környezetemből indulok ki, sok embert ismerek, akik velem egykorúak, és nem tudnék olyat mondani, akinél ez hátrány lenne. Nem egy haverom panaszkodott már, hogy nem jó a barátnőjével a szex, és ennek egyik oka, hogy a csaj már egyáltalán nem lelkes, ki van égve, nem jelent neki nagy intimitást a szex, nem rak hozzá külön érzelmeket. Ez pedig sok normális srácnak fontos. Szóval nyugi, aki normális, az még örülni is fog neki, hogy egy csinos, normális lánynak ő lehet az első. Aki emiatt elutasít, na azután nem kell bánkódnod. 23/F

2017. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Én inkább azt tapasztaltam, hogy a szüzességet nagy értéknek tartják a srácok. Én nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, bár valószínáleg nekem is izgalmas lenne, ha "az első" lehetnék. Én általánosságban azt tanácsolom, hogy elsősorban te legyél rendben ezzel, ne befolyásoljon nagyon és ne tartsd túl fontos dolognak, mert nem az. Én direkt nem hoznám fel, de nem is hallgatnám el. Ha ilyesmire terelődik a szó, nyugodtan mondd el.
2017. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Nálam az lenne offos, ha:

-Emiatt hónapokig futtatnál, meg valami szent grálként tekintenél a szüzességre. Ez ember által kitalált fogalom, valójában ostobaság az egész.


-Teljesen prűd lennél, úgy tekintenél a témára, mint ha ez Nekem lenne valami jutalom és nem közös örömszerzés


---


Amúgy meg azért olvasod mindkét véleményt, mert mindenki más. Valakinek ez, valakinek az jön be. Egy normális, visszafogottabb srác nem fog csak úgy leszólítani és kezdeményezni nálad, de lehet, hogy az a típus pont értékelni. A nagydumás, csajozós, leszólítós srácok meg nagyobb eséllyel utasítanak el téged emiatt, érthető okokból.


26/F

2017. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én örülnék ,ha egymasnak lennénk az elsők. :D De ez a veszély nem fenyeget, mert még randik se nagyon jönnek összek, nem hogy még több.


26F

2017. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#8


Abszolút nem tekintem én se ezt az egészet olyan nagy dolognak. Júniusban volt egy srác, akivel randizgattam (neki elég soká mondtam csak el, tehat nem emiatt lett vége, hanem már előtte js voltak problémái), vele éreztem eletemben másodszorra azt, hogy szerelmes vagyok és kívántam, hogy lefeküdjek vele, szexeljek. Csak sajna friendzónába pakolt. De ez nem amiatt volt, mert elmondtam, hogy szűz vagyok, hanem már előtte is mondta, hogy inkább baráti érzései vannak, de talizzunk még 1-2x, hátha átalakul. Szóval vele le is feküdtem volna... Vágytam is rá.



Szerencsére én nem félek attól, hogy fájni fog, meg hogy béna leszek. :) Írtam az írásomban, hogy voltak azért szexuális dolgokban részem és azok is abszolút magától jöttek, ösztönösen. Senki se tanított meg arra, hogy mit hogyan csináljak, mégis az összes partnerem (exemen kívül 2-3 másik sráccal is volt hasonló) mondta, hogy annyira jól csinálok mindent.


Most jön egy durvább rész, aki nem szeretné, innen ne olvassa tovább.


Mivel anoním oldal és nem ismer senki, név nélküli az egesz és a kategória is 18+, ezért halkan a végén megjegyezném, hogy szerintem vagy sose volt szűzhártyám vagy már nincs. Ugyanis elég sok mindent felraktam magamnak, nagyobb tárgyakat is (farok méretével megegyezőt pl). Illetve kádban ülve 3-4 ujjam is felfér, és teljesen a méhszájig fel tudok nyúlni, érzem, hogy ott vége (de ekkor már majdnem csuklóig bent van a kézfejem). Meg körbetapogattam és semmilyen hártyát nem érzek. Fájdalmat se. Szóval én ezért a szextől se félek, hogy mi van ha fáj, hanem teljesen lazán kezelném, ha odakerülók, különösen, ha fel vagyok izgulva. :)

2017. júl. 14. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!