Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy derítettétek ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy derítettétek ki a párotokról, hogy szűz-e még?

Figyelt kérdés
Úgy értem, még mielőtt szexeltetek volna vele.

2017. júl. 5. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha egy ideje járunk simán rá szoktam kérdezni volt e már barátnője, ha meg már a szexhez közeledünk hogy volt e már együtt valakivel. Fontos, hogy megtanuljatok kommunikálni :D nem kell az exekről beszélgetni, de ilyen minimális dolgokat szokás tudatni a másikkal. Nyilván őt is érdekli te hogy vagy vele :D

Esetleg kezd azzal hogy elmondod te hogy vagy vele, ha bármi ilyen felmerül, hátha magától közli, ha nagyon félsz rákérdezni

2017. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát a legegyszerűbb, ha megkérded volt e már valakivel.
2017. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Az iszlám szokásait követve, a család idősebb nőtagjai megvizsgálják a lány nemi szervét, és ők eldöntik, hogy szűz-e, vagy sem.
2017. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ő az egy nagyon bonyolult művelet...


kinyitottam a szám éreztem ahogy a tüdőmből kiáramlik a levegő neki ütközik a fogamnak és a hangok valahogy úgy jöttek, hogy: "szűz vagy még?"


ááá csak trollkodom...neten írtam :D


de am ez milyen kérdés? :D

2017. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

#4 kifejtendő.


Egyébként meg ostoba kérdés. Nem qrvamindegy hogy szűz-e?

2017. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztosan nagyon balf.. vagyok, de nekem olyan is volt, hogy egy hónap múlva mondta meg.

lehet nem is marha vagyok, csak eléggé figyelmes és azért ment ennyire simán.

De sohasem kérdeztem meg senkitől - majd szól, ha aggódik miatta.

2017. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja el magától akkor nem szoktam erőltetni, mivel úgyis bármit be lehet rá kamuzni, szóval nem akarom hazugságra kényszeríteni.
2017. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondta magától. Meg azért nálam evidencia, hogy aki egy vagy sokéves kapcsolatról beszél előttem, az úgy 90%-ra biztos nem szűz. A tapasztaltságán nem láttam egyik partneremnek sem, mind tudjuk, hogy vannak olyanok, akik képesek végigdugni 10 nőt is úgy, hogy borzalmasan rosszul csinálják, és vannak, akik figyelmesek és aktívak elsőre is.
2017. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindhárom pasi aki szűz volt mielőtt összejöttek velem, már ismerkedéskor elmondta, hogy az. Egyik sem csinált belőle titkot. Normális embernek ez nem okoz problémát, engem sem zavart. Senki nem úgy kezdi a szexuális életét, hogy nem szűz. Egyébként meg amikor szexre került a sor, mindegyiken lehetett érezni. Az izgulást, idegességet egyik sem tudta elrejteni. Emiatt aztán volt amelyik képtelen volt 1. menetnél elélvezni, és volt amelyikre pont ellenkezőleg hatott, fél perc alatt elsült.
2017. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
Nekem azt mondta, hogy szűz. Mondjuk amikor első randin gond nélkül ment az öklözés, picit elbizonytalanodtam.
2017. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!