Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet jövője egy többdiplomás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövője egy többdiplomás, jó anyagi háttérrel rendelkező, okos lánynak és egy sima érettségivel, szegény családból származó nem túl okos fiúnak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 14. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, ha nem életképtelen a srác.
2017. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Ha már alapból nem idegenkednek a másiktól, az jó jel (sokszor látni, hogy a kevésbé iskolázott beképzeltnek nézi a diplomást, a diplomás meg ostoba előembernek tartja a nem diplomást).

Ha a diplomás lány nem érezteti a fiúval, hogy kevesebbnek gondolja magánál, a fiúban pedig nem alakul ki kisebbségi komplexus, hanem jól megvannak, akkor lehet.

2017. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Egy több diplomás válasza.: Engem nem érdekel kinek milyen papírjai vannak. Nem érdekel ki mennyire olvasott vagy művelt.

Egy multimilliomos válasza.: Engem nem érdekel, hogy kinek milyen az egzisztenciális háttere, milyen munkahelye vagy kinek fia borja

Egy dolog számít. Hogy jól érezzétek magatokat egymás mellett, meglegyen a közös hang, legyenek beszédtémák, tudjatok egymás mellett hallgatni és érezzétek a másik mindennemű (humor, szellemi, fizikai) rezzenését.

2017. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sima érettségi csak-csak, de hogy buta is legyen? Az nekem nem férne bele.
2017. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!