Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket elriasztana az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket elriasztana az egy kapcsolattól, ha a lány akit megismertetek szép, okos, kedves lenne, de kiderülne, hogy szegény családból származik és csúnya házban él?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 10:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
nem ha szeretném öt szeretném nem a környezetét..aggaszt ez téged?itt kiderül szeret e ..
2012. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Normális ember,aki szereti a Párját az konkrétan lesz@rja hogy milyen családból származik...
2012. nov. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
ja, csak emiatt kb senkit nem merek hazahozni... és bár most épp nincs jelentkező, de félek h emiatt nem találok barátot:(
2012. nov. 21. 10:34
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem!

Az a lényeg hová mész, nem az honnan jössz!

2012. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Én sem származok gazdag családból, néha a hó végére ennivalóra alig jut. Párom albérletben él itt pesten, az se valami palota, viszont mikor ellátogattunk a szüleihez, az állam leesett... 2 szintes nagy házban laknak, és hát láthatóan jobban élnek, mint mi.

Soha még csak fel sem merült, hogy a mi helyzetünk kiábrándítaná... szóval szerintem ez hülyeség. Ha te ápolt vagy, és igényes (ami nem pénz kérdése, tapasztalat), akkor nem fogja érdekelni, ne stresszelj ezen.

2012. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

A félelmed érthető, de nem a "baráttól" félsz, ha nem magadtól!

Kemény dió.

2012. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
neked kellemetle..értem én..sajnos ez kapufa de most mit csinálj..nagyon vacak helyen laksz?sajnos az értékrendek nagyon elcsúsztaka látványos de semmilyen tartalommal nem rendelkezö látszatértéket képviselö dolgok felé ha fiatalabb lennék én is agyalnék rajta
2012. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak hát így sokkal nehezebb, mert pl volt, hogy kialakult volna valami komolyabb egy pasival, de ugye én sose hívtam el magamhoz, mindig vhol máshol v nála voltunk de nem mertem elmondani neki h miért nem hívom át és ő ezt úgy értelmezte h nem akarom őt bemutatni a családomnak mert szégyellem.. pedig valójában magamat szégyelltem, vagyis azt ahol lakom. Úgyhogy nem is lett belőle semmi:(
2012. nov. 21. 10:43
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan vagy mint amilyennek leírtad Magad, egy csöppet sem érdekelne, hogy hogy néz ki az a ház, ahol laksz!
2012. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy.............pedig hidd el nem szoktam sajnálni semmit..
2012. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!