Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy mostanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanság ennyire kelendő a nők körében az ún. "ősférfi"?

Figyelt kérdés

A nők nagyon rá vannak izgulva erre a típusra: kigyúrt, izmos, a karjait úgy tartja, mint aki görögdinnyéket tartana a hóna alatt, szemernyi intelligenciát sem sugalló ábrázat, szókincs nulla, jóformán csak annyi, hogy "aha", "ja", "hö" és társai, primitív személyiség és jellem, fenyegető, komor, tüzes tekintet, épp csak a bunkósbot hiányzik a kezéből, de amilyen bolond világ van, még azt is divatba hozzák. Most őszintén, hát nem olyan, mint egy ősember? :D


Emlékeztek még a Kőbunkó c. Brendan Fraser-filmre? Már elég régi, de abban az van, hogy egy medence építésekor, földmunka közben talál két srác egy jégtömbbe fagyott ősembert, kiolvasztják és feléled. Megtanítják beszélni, megmutatják neki az életet, elviszik a suliba, csajozni tanítják, stb. - és a nők meg vannak veszve érte. Erre a jelenségre akartam utalni a kérdésemmel.


Mióta vonzó ennyire a nőknek a primitivitás? Komolyan az embernek olyan érzése támad, mintha mennénk vissza az őskorba. Bár ez a technika rohamos fejlődésének is betudható, az emberek egyre butábbak.


Ma már a nőknek csak az számít, hogy a párjuk mindig meg tudja őket védeni? Mert erre a fent vázolt férfitípus valóban képes, az kétségtelen :D Nem lenne jó beszélgetni is vele néhanapján? Vagy túl konzervatív vagyok?



2017. máj. 26. 09:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Téged miért is érdekelnek azok a nők, akiknek ez a típus jön be? Legalább kevesebb felhozatalból kell válogatni.
2017. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem a primitivitás a vonzó, hanem az, hogy az ilyen pasik általában baromi magabiztosak és humorosak. Ez a 2 adottság pedig aduász.
2017. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Költőnő? ***** válasza:
75%
Én nem tudom kinek vonzó ez.
2017. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Elméleti a kérdés. Jártomban-keltemben figyeltem fel erre, és hátha itt kapok néhány jó választ, miért is van ez.
2017. máj. 26. 09:27
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
"hátha itt kapok néhány jó választ" Hihihihi! Kis naiv!
2017. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Lazy Lover ***** válasza:
67%
Mert ezt látják a tvbe hogy ez a menő
2017. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%

Pedig nagyon nem az a Trend a fiatalok körében, értem ezalatt a 30 alatti korosztályt. Sokkal inkább a kákabelű vékony(szálkásnak mondott, ezen most is röhögök) kinézet a nyerő, aki még ki is hangsúlyozza, hogy férfi létére női ruházatot hord.

Én életemben már sokszor megkaptam, hogy bizony sok vagyok, régen versenyszerűen atletizáltam és kajakoztam, 185cm-hez 100-110kg társul, de a derekam nincs 95cm. Hidd el nekem, hogy ez inkább hátrány mint erény manapság, de szerencsére van olyan Nő aki ezekre bukik(megtaláltam!!!). Az ősférfi kérdéshez még hozzá tartozik a szakáll és testszőrzet kérdése is, most már lassan az lesz a trend hogy a férfiak is full csupaszok, ha van némi szőr az is az arcon, számomra ez is érthetetlen, de elfogadom, hogy valakinek ez tetszik, a párom csak annyit mond rá, hogy "kisfiús".

Szerintem egy 60-70 kilós férfi az még fiú, én 14 évesen már 70 kiló felett voltam, 18 évesen már 90kiló körül voltam, az osztálytársaim, barátaim szintén hasonló értékekkel bírnak. Az unokatestvérem testnevelő tanár gimiben, mostanság már extra képesség egy fiúnál, ha tud 20 fekvőtámaszt nyomni vagy 10 fel tudja húzni magát....sajnos ilyenkor látszik meg a katonai szolgálat hiánya,mert akkoriban a fiúk tudatosan készültek rá, nem volt ennyire rossz a helyzet.

2017. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%

Mert a kőbunkó magasan a legjobban nézett ki az összes csávó közül, nem a 'bunkósága' miatt tetszett a nőknek. Ennyi.


De ha fordítva megcsinálják a filmet egy hasonló buta de szexis bombázó őscsajjal ugyan ez történt volna. Még aranyosnak is találnák sokan, hogy csak makogni tud de milyen jó bőr. Plusz az is, hogy különleges. Egy ősember különleges, kuriózum akár hogy is nézzük.


De biztos vagyok benne ha pl Danny de Vito játszotta volna a szerepet a csajok röhögve fordultak volna el tőle, max az nem akit a kíváncsisága hajt.


Fiatal korban ez a jellemző mindkét nemnél. 30+ után már kezdik pedzegetni az emberek hogy a jó külső még nem elég.

2017. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy ezek a férfiak primitívek?


Ez a kérdés a férfi változata annak, mikor a kövér nők azzal nyugtatják magukat, hogy csonttal csak a kutyák játszanak.

2017. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, kinek vonzó, ha egy férfi primitív, és nulla szókinccsel rendelkezik.


Ha te ilyen nőket ismersz, akkor te vagy rossz társaságban; rossz emberekkel ismerkedsz, de ezen csak te tudsz változtatni!


21/L

2017. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!