Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Megismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megismerkednétek egy 27 éves férfival, akinek még sosem volt kapcsolata? Adnátok esélyt?

Figyelt kérdés
(A hiba bennem van, nem másokban.)

2017. júl. 16. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha benned van a hiba, akkor nem.
2017. júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Esélytelen, defektes lehetsz. =)
2017. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi az ok?
2017. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De miért az?
2017. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy nem volt kapcsolatod még nem jelenti azt,hogy alapjáraton emiatt elutasítana bárki is. Nem is kell ezt rögtön elmondani, hiszen nem úgy ismerkedsz,hogy ez az első mondatod. Ha tényleg egy rendes pasi vagy, a külsőddel sincs gond, mit számít az,hogy még nem volt kapcsolatod?

Viszont ha az eddigi egyedüllétednek az az oka,hogy nehezen ismerkedsz, zárkózott vagy, akkor igyekezz ezen változtatni.

2017. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nő még sosem közeledett felém, de ha mégis, nem vettem észre, mert nem tudok ismerkedni. Valakinek van érzéke valamihez, valakinek nincs. Nekem az ismerkedéshez nincs érzékem. Nem tudom mit kell csinálnom, ha ismerkedni szeretnék. Így hátrányból indulok, főleg mert a fentiek miatt félek kezdeményezni. Kudarcra vagyok ítélve.
2017. júl. 16. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha így állsz hozzá, hogy kudarcra vagy ítélve, akkor mit vársz? Te tudsz ezen változtatni, ezekre nincsenek jó tanácsok. A saját önbizalmadat kell rendbe rakni, és kicsit a sarkadra állni.
2017. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs benned semmi hiba csak tapasztalatlan vagy. Inkább cuki ez az önkritika. 😀

Először tisztáznod kéne hogy milyen típusú lányra vágysz. Ha extrovertált őket könnyebb megtalálni több helyen. Viszont ha introvertált őket nehezebb, de nekik is kell boltba járniuk. Szóval szerintem a legjobb hely a ciki mentes ismerkedési helyre a bolt. Mert itt szimplán kedves kérheted a lány segítségét, hogy hol találod xy terméket és hogy lenne e olyan kedves megmutatni hol van. Közbe mosolyogj rá és ha viszonozza és látszik rajta hogy felkeltetted az érdeklődését elkezdhetsz vele semleges témákról beszèlni és ìgy nincs kudarc élmény.

2017. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!