Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfi miért csodálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfi miért csodálkozik ha nincs kapcsolata?

Figyelt kérdés
Olyan kiábrándító amikor neten beszélek valakivel, és kérdezek visszaválaszol, de vissza nem kérdez. Meg amikor nem tudja mit kérdezzen, azt írja, hogy írjál magadról. Valakinek ennyire nincs ötlete hogy mit kérdezzen?
2017. jún. 4. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindezeket én is tapasztalom.
2017. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aki neten sem tud annyira beszélni, az mit vár?
2017. jún. 4. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Te meg itt panaszkodsz, mert nincs bnod akinek panaszkodj.

Te se vagy jobb :D

2017. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ha egy napra is férfivá válnál és próbálnál ismerkedni! Rengeteg nő azt várja el a férfitól, hogy valami multifunkcionális, gondolatolvasó szórakoztatógép legyen. Nem társkeresési céllal, de beszélgettem már pár lánnyal az oldalról. 10-ből 1 volt képes arra, hogy normálisan kommunikáljon és ne csak egy igen/nem kombót használjon. Amint nekiálltam tőmondatokban beszélni és nem kérdeztem, egyre több választ írtak.

Az a helyzet, hogy mindkét nem elég szépen tesz azért, hogy a béka popsija alá essen a kommunikáció szintje.

2017. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem most lenne kedvem beszélgetni. Írhatsz magadról.
2017. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányok többsége szerintem is azt várja, hogy minden olyan legyen, mint a filmekben. Szellemes, könnyed beszélgetés, majd szerelmesek leszünk.

Amúgy akiknek meg én írtam pl ezen az oldalon pont ezt tapasztalom, csak fordítva. Válaszolgat, de nem kérdez vissza, hogy én ki vagyok, velem mi van, stb.

2017. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem vagyok túl kommunikatív. Azon kívül elég unalmas vagyok, szóval nincs is miről beszélnem. Viszont éppen ezért nem is próbáltam még ismerkedni. Ha beszélgetnék is valakivel nemigazán tudnék témát találni...
2017. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!