Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az irányító típusú nők milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az irányító típusú nők milyen férfit keresnek maguk mellé?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Most lehetne írni, hogy egy papucsot. De szerintem nem, inkább egy olyat, aki "betöri" őket: aki még náluk is dominánsabb, és ettől el tudnak lágyulni és megélni a nőiességüket. Le lehet törni egy domináns nő szarvát úgy, hogy abszolút nincs köztetek vita és veszekedés: egyszerűen csak elhiteted vele, hogy te jártasabb vagy mindenben és akkor el fog téged ismerni, mint vezérhímet.
2017. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

" elhiteted vele, hogy te jártasabb vagy mindenben és akkor el fog téged ismerni, mint vezérhímet."


Ilyen nincs :)


Én elég határozott vagyok, így nem szeretem a tesze-tosza embereket. Azoknál kevésbbé csak azokat, akik elvárják, hogy "vezérhímként" nézzek rájuk. Szóval egy határozott, de kompromisszumképes embert keresek, mint magam is.

2017. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
2-es azert megnézném mit kezdesz egy full határozott dom pasival,aki nem fog neked meghunyászkodni...
2017. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát igen, én is inkább azt gondolom, két határozottabb jellemű ember nem igazán fér össze egy fedél alatt.
2017. júl. 16. 18:38
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
AZ elsonek teljesen igaza van, velem is ez törtent. Nem gondoltam, hogy van ilyen ferfi a Foldon. :-) betort.
2017. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan,aki olyat keres,aki betöri,valakinek meg egy papucs pasira van igénye.
2017. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

"2-es azert megnézném mit kezdesz egy full határozott dom pasival,aki nem fog neked meghunyászkodni..."


Semmit. Nem egymást keressük.

2017. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"dom pasival,aki nem fog neked meghunyászkodni..."


Meghunyászkodni sem kell, de a "dom"-okat is kerülöm. Normális kapcsolatban megbeszéljük a dolgokat és egyik fél sem kerekedik a másik fölé. AKi ezt máshogy gondolja, szíve joga, csak keressen hozzá másik partnert helyettem.

2017. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyebkent az iranyito tipusu no intelligenciajatol is fugg hogy mit keres. Ha nem tul intelligens akkor egy papucsot akin taposhat. ha intelligensebb akkor viszont egy olyan ferfit aki eros de okos es tud neki segiteni lenyugodni.
2017. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A munkában èn ,,irányítok,, De itthon, mivel okos párom van, szinte èszrevètlenül de ő terelget, segít, hogyha ideges napom volt a melóban. Mivel domináns nő vagyok, egy higgadt párt választottam társamul ès jól működik a dolog. Mèg az sem gond számomra, ha közvetve ám de ő hordja a kalapot.
2017. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!