Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek valóban nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek valóban nehezebb komoly kapcsolatot találni mivel jóval több nő van aki komoly kapcsolatot akar mint férfi?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 19:16
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
65%
A nők szexre találnak könnyen férfit, de társra nagyon nehezen lelnek. Egy férfinak viszont szexre és komolyra is nehéz partnert találni. "Egy nő akkor szexel, amikor akar, egy férfi pedig akkor, amikor tud."
2017. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
40%
32-35 felett màr biztos vagyok benne, hogy ugyanannyian akarnak komoly kapcsolatot, és szerintem mibdkét nemnek nehéz.
2017. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
29%
Ez nem igaz, teszteltem ezt a jelenséget egy női kamu profillal társkeresőn és 10-ből 1 valóban csak szexelni akart volna, de a maradék 9 meg komoly kapcsolatot akart. És ilyen napi 100 levelet bezsákoltam, tehát az kb. napi 90 komoly kapcsolatra jelentkező férfi. Nem hiszem, hogy ezek után bármi nehézsége is lenne egy nőnek a társkeresésben, az csak hiszti.
2017. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

"Ez nem igaz, teszteltem ezt a jelenséget egy női kamu profillal társkeresőn és 10-ből 1 valóban csak szexelni akart volna, de a maradék 9 meg komoly kapcsolatot akart. És ilyen napi 100 levelet bezsákoltam, tehát az kb. napi 90 komoly kapcsolatra jelentkező férfi. Nem hiszem, hogy ezek után bármi nehézsége is lenne egy nőnek a társkeresésben, az csak hiszti."


Abszolút nem bizonyítottál ezzel semmit!!! Ugyanis nem tudhatod hogy randin vagy szex után hogy viselkedik, nagyon sokan nem vallják be hogy csak szexet akarnak, mert akkor tuti nem lesz esélyük.


Én meg azt hallottam tapasztaltam, hogy a legtöbb férfi csak első randin vagy első együttlét után közli hogy ő csak szexet akar és nem akar komolyat....

2017. júl. 16. 19:37
 5/42 anonim ***** válasza:
55%
A nőknek azért nehez komoly kapcsolatot találniuk, mert a férfiak egészen kis százalékából akarnak maguknak párt szerezni, ami matematikailag ugye lehetetlen. Ráadásul azok a kiválasztott fériak pont nem arról híresek, hogy nagyon érdekeltek lennének egy normális/monogám kapcsolatban, főleg úgy, hogy szó szerint hemzsegnek körülöttük a magukat felkínálkozó hölgyek. Ha egy nő nem akar minden áron csúcsszuperatomférfit, pillanatok alatt találhat magának normális kapcsolatra párt.
2017. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
68%

". Nem hiszem, hogy ezek után bármi nehézsége is lenne egy nőnek a társkeresésben, az csak hiszti."


Notmáli pasit nehéz találni. AZ egy dolog, hogy azt írja, komoly kapcsolatot keres, de nyilván nem beszélgettél el velük férfi létedre. A legtöbbnél kiderül valami olyan, ami miatt kiesik. És most nem arról beszélek, hogy igazából nem is komoly kapcsolatot keres, csak azt írja, hanem egyebekről.

2017. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
47%
Minden előítélet nélkül pusztán a tapasztalataimra alapozva én inkább azt mondanám, hogy több férfi keres komoly kapcsolatot, mint nő.
2017. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim válasza:
43%
Az 5-ös teljesen jól írta. A nők maguk nehezítik meg a párkeresést a számukra, a (kevésbé előnyös külsejű) férfiaknak pedig alapból nehéz a dolguk ezen a téren.
2017. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
38%

Miért lenne nehezebb? Még sosem hallottam egy kézzelfogható érvet sem e mellett. Néhány "csakszexrejó" szintű női ismerősöm előszeretettel hangoztatja, hogy a férfiak többsége csak szexet akar... De rajtuk kívül minden női ismerősöm akkor talált komoly kapcsolatra párt, amikor csak akart.

Amikor valaki azt hangoztatja, hogy a férfiak többsége csak szexet akar, akkor jellemzően azt látom, hogy pár valóban szexre hajtó, helyes srác alapján általánosítottak az egész nemre.

2017. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
51%

Azt hiszem velem van a baj. Annyit olvastam itt arról, hogy a nők a társkeresőn 1000 levelet kapnak óránként, hogy én is kipróbáltam a kamu reget (amiről itt annyian mesélnek). Igaz, fotót nem tettem fel, de csinos, vékony, sportos, kora harmincas nőnek állítottam be magam.


Rögtön az elején jött 3-4 sablonlevél, 2-3 olyan, amire ember nem válaszolna (egy panaszkodó a nőgyűlölő, meg egy kb 8 általánossal bíró ember levele, legalábbis a gyermeteg fogalmazás és a helyesírás alapján).



Gondoltam, majd kicsit később beindul a levél áradat, jönnek a farok fotók, amiről a nők regélnek, meg a szerelmes férfiak hordái, ezzel szemben kb 30 sablon levél, kb 5 teljesen vállalhatatlan próbálkozó mellett kaptam olyan 2-3 normális levelet.


Ennyi. Sehol az áhított népszerűség, se szexre éhes hordák, se tökéletes, hűséges pasik tömegei.


Szvsz vagy mindenki kamuzik, vagy a társkeresők 90%-át a férfiak tesztcsajai töltik meg 😁

2017. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!