Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet megértetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Solitude92 kérdése:

Hogyan lehet megértetni a nőkkel, hogy én valóban rendes pasi vagyok?

Figyelt kérdés
Gondolom a legtöbb pasi ezt állítja és ugyanúgy lehetett belőle csalódás. Szóval egy leírásban, akár pár mondatban lehetséges úgy megfogalmazni, hogy hihetőnek is tűnjön, ha ennyiből nem is lehet elhinni vagy ez csak hónapok kérdése lehet?! Én már bizonyítottam már magamnak is, hogy rendes vagyok és nem csak szóban (tettekben is) és nem csak addig amíg kapható valaki a szexre, barátkozom is, illetve aki már jobban megismert ő is rendesnek tart. Komoly kapcsolat érdekel, ami hónapok kérdése legalább mire összejöhet egy ismeretlennel és azért csak boldogabb lenne az ember valaki mellett és így érhető, hogy néha siettetném, szóval végül is erre vagyok kíváncsi, hogy lehetséges-e.

2015. máj. 16. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mondani, az elég furán veszi ki magát. Csak viselkedj rendes pasi módjára, és akkor a kérdéses nő is rájön.
2015. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ezt mutatni kell, tenni érte. Bár nem ajánlom, utána mész is a barátzónába, a nőknek sok minden kell, csak rendes pasi nem.
2015. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szolsz nekik: "de tenyleg rendes srac vagyok, higyjetek nekem!"
2015. máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a nőket a rendes pasik vonzzák? Nézd meg, hány "rossz" fiúnak van nője, és hány rendes pasinak.
2015. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha sikerülne megértetned velük, nem kellenél nekik, úgyhogy ezzel jobb, ha nem próbálkozol.
2015. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kik ők, hogy neked bizonygatni kelljen bármit is?


Főleg, ha egy vadidegen csajról van szó.

2015. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem már egyszer összetörte a szívem egy "rosszfiú", megalázott, lerombolta az önbecsülésem.

Azóta nem volt senkim, inkább az egyedüllétet választom, mint a gyötrelmeket. Nehezebben tudok megnyílni a férfiaknak. Óvatosabb, tartózkodóbb és nagyobb kihívás vagyok.

Hozzám úgy lehetne közel kerülni, ha őszinte érdeklődést éreznék valakin, hogy nem csak a nőt látja bennem, hanem az embert is. Legyen igazi társ, lelki társ (nem spirituális értelemben), akivel lehet intellektuálisan kommunikálni, és mellettem van a legnagyobb nehézségek közepette is, s természetesen viszonzásra is találna.

2015. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: magyarul különösen jól kell kinéznie.
2015. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as:

Nyilván kell, hogy a szememnek is tetszen az illető, anélkül nem alakulhat ki vonzalom.

De utasítottam már el (mások szerint) nagyon jól kinéző férfit is, mert gyökér volt.

2015. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!