Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiatal férfiak többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal férfiak többsége magas (180 cm feletti) és izmos sportos?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
A magyar férfiak átlagmagassága 178 cm, de az átlag elég félrevezető egy érték. Mediánt és móduszt kéne nézni, de sajnos erről nincsen statisztikám, ha valakinek van, megoszthatná.
2017. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
178 cm az átlag. Én 190 vagyok, sportosnak nem mondanám magam, de futok heti 3x, bringázok heti 1x. A lényeg a mozgáson van, nem az izomépítésen.
2017. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
sportosság nem egyenlő az izomépítéssel, szerintem ezért is lett külön leírva. Az atléták sem izmosak, de sportosak.:)
2017. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Aki fut és biciklizik, már nem is lehet sportos, csak aki súlyzós edzéseket végez? Nekem a sportosra az ugrik be, hogy valakinek jó az állóképessége, terhelhető fizikailag és megfelelő módszerekkel korlátozottan bár, de izomgyarapodás is lehetséges ezekkel az edzésformákkal. (Pl. ott vannak a sprinterek)
2017. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Én 186 vagyok, szerintem a legtöbb pasi tényleg 180 felett van. December óta edzek, szóval húde izmosnak nem nevezném még magam:D
2017. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a többség ilyen lenne, bár a magasság tényleg elég átlagos, szóval annyiban igaz, hogy sok férfi 180cm feletti. Én 3 éve edzek, szóval arénylag sportos a külsőm, de eztba többslgre nem lehet igazán elmondani szerintem. (21F)
2017. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Valaki mérjen meg. Annyira nem érdekel a magasságom, hogy utoljára öhhh izéé fuu nem tudom mikor lettem megmérve. Talán 2009-ben.
2017. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
191 jelen
2017. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Párom 172 centi és enyhén izmos.


És hagyjátok már ezeket a felszínes b..romságokat.

Attól, hogy ti szerencsétlenek vagytok, arról nem a magasság és az izomzat hiánya tehet.

2017. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A sportosság nem egyenlő a kétajtós szekrénnyel, aki sportol, az izmos, akkor is, ha nem néz ki úgy, mint egy Michelin figura.


Kérdező, nem tudom, mit értesz fiatal férfiak alatt, az általam ismert felnőtt férfiak többsége minimum 170 cm magas, de inkább magasabb, kevés alacsonyabbat ismerek, de kiugró magasságúból (tehát 190 cm vagy magasabb) sincs sok. Elvétve látok nagyon látványosan magas embereket, az nyilván feltűnik, láttam pár alkalommal egy ilyen párocskát, a férfi és a nő is kiugróan magas volt, nem gólyalábasak voltak, a férfi biztos magasabb volt 2 méternél, nem szívesen ülnék mögéjük egy moziban, koncerteken biztos mindig jól látnak, de azért ez a magasság eléggé ritka.

2017. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!