Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt valakivel ehhez hasonló...

Volt valakivel ehhez hasonló helyzet egyetemen?

Figyelt kérdés

Szóval ott kezdődik a dolog, hogy az előző félévben egy nagyon aranyos, kedves, szép (átlagosan szép) lánnyal felfigyeltünk egymásra egy vizsga alkalmával, hosszan szemezett velem. Én félénkebb típusú srác vagyok, és nem bírtam állni, el is kaptam a tekintetemet. Majd a következő vizsgán úgy alakult, hogy tőlem kért némi segítséget, mosolyogva, érezhetően vibrált valami köztünk. Legalábbis az én részemről mindenképpen. És most, hogy azóta eltelt kb. fél év, megint úgy alakult, hogy egy pótzh alkalmával megint tőlem kért segítséget pedig sok másik srác is ott volt helyben. Még ugyanabban a ruhában is voltunk, mint fél éve.


Műszakisok vagyunk, kevés a lány és vonalzót kért a kijavítandó rajzához, amit ott helyben dobott vissza a tanár. Természetesen odaadtam, majd próbáltam a saját zh-mal minél később végezni, hogy legyen ideje kijavítani, aztán mennem kellett és odamentem hozzá, hogy: Bocsánat, kell még a vonalzó?

Elkezdte keresni, de láttam, hogy valahova elkeverte és még nem is volt készen, akkor mondtam neki, hogy hagyja, nem kell, fejezze be nyugodtan. Ezután megjegyezte, hogy mikor lesz vizsgám, hogy majd visszaadhassa, én pedig mondtam, hogy van otthon másik, ezért ne kelljen bejönnie potyára. Ezután elmentem.


Kíváncsi vagyok, hogy ennek ellenére visszahozza-e (lesz még közös vizsgánk), mert akkor azt hiszem a félénkségemet leküzdve megpróbálok vele elbeszélgetni, mert ha feloldódom, akkor megy minden simán, csak az eleje nehézkes. Ja és van egy kis bibi, hogy foglalt és ezért is próbálom kerülni vele a kontaktot, de már úgy érzem, hogy egyre jobban kezdem megkedvelni, mindig mosolyog és máshogy néz rám, mint a többi sráca ott, én ezt érzem. Viszont semmiképpen sem szeretnék belerondítani senki kapcsolatába, persze lehet, hogy nem is lenne úgy esélyem nála, csak én gondolom így, de mi van ha mégis? Főleg lányok véleményére lennék kíváncsi, szerintem ők jobban látják ezt a helyzetet. Előre is köszi! 24/F



2014. máj. 19. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Jajj de kis cukker vagy, mondanám, ha 14 éves lennél, de így 24 évesen, ez mi ez?

Ezek a féktelen kalandok apám, pillantások, ajándék vonalzó, miegymás. Szerintem kérd meg a kezét a következő alkalommal.

2014. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Lehet engem lepontozni,meg minden de amikor felnőtt egyetemista emberek egy vonalzón(!!!) ilyeneket merengenek,és beleszerelmesednek valakibe,az gáz.Nagyon.



Hát szerintem visszaadja vonalzód,és egyből gyűrű,esküvő, családiház,kutya,gyerekek.


nyugi a vonalzóval hiba nem lehet.


Édes istenem...

2014. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát nehéz megkérdőjelezni ha azt mondod hogy érzed hogy másképp néz rád és van köztetek valami vibrálás... szóval ha innen nézem akkor tetszel neki és beszélgess vele nyugodtan, nem kell félni semmitől, meg ha van is barátja, legalább azt megkérdezheted hogy mi lett a múltkori rajzával....

aztán úgyis látni fogod rajta hogy hogyan reagál.


csak abba a hibába ne ess, hogy ne vedd észre ha nincs semmi, mert elvakít az érzés hogy mennyire vágysz már valakire.

2014. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Számítottam a hasonló hangvételű válaszokra. Vállalom, hogy érzelmes srác vagyok és ilyen dolgok is kihoznak belőlem sokmindent. Szóval kedves első: A VÁLASZOD NEM HASZNOS!
2014. máj. 19. 22:15
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as, végre egy értelmes válasz. Persze, ezt én is észben tartom, mert lehet, hogy én látok bele túl sokat, sőt ez a valószínűbb.
2014. máj. 19. 22:18
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

"Szóval kedves első: A VÁLASZOD NEM HASZNOS!"


Le vagyok sújtva. :D

2014. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mikor vissza adja a vonalzót, csapj a körmeire , és kérdezd meg tőle, hogy mért ilyen későn adta vissza a vonalzót.
2014. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, ez a baj a korombeli srácokkal komolyan mondom, hogy egy vonalzón ilyeneket kell gondolkodni. Ha egy kicsit is van esze a csajnak, akkor rájön, hogy ilyen beszari vagy és nagyívben elkerül ezek után. Nekem egy férfi legyen férfi és ne kelljen rá hónapokig vigyorogni mire bármit is lépni mer. 25/l
2014. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna figyelmesen, amit írtam, kedves utolsó, akkor láthattad volna, hogy írtam, hogy FOGLALT. És ha valaki foglalt, akkor én kérek elnézést, hogy vagyok olyan normális, hogy nem fogok bepróbálkozni és tönkrecseszni egy kapcsolatot. Persze ti nagyon felnőtt nők mindig jobban tudtok mindent, nemigaz? Minek tépjem a számat, vagy a billentyűzetet?
2014. máj. 20. 18:45
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Láttam, hogy foglalt, de akkor minek írtad ezt ide ki, ha amúgyis kizárt lenne bármi köztetek? Sőt miért érdekel egyáltalán, hogy érez-e valamit, ha semmiképp nem tennél semmit ebben a helyzetben? Kb fél óráig ecseteltél egy szánalmas esetet egy vonalzóval és mindezt 24 évesen, utána meg megsértődsz. Gratulálok. Nem is való neked kapcsolat, rajzolgass még a vonalzóddal nyugodtan.
2014. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!