Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfi a való életben boldogan tud élni társ nélkül is, a legtöbb nő meg erősen társfüggő?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan férfit ismerek a való életben, akik tartósan egyedülállóak és semmi bajuk nincsen ezzel, míg rengeteg olyan nőt ismerek akik inkább benne maradnak egy híg fostenger kapcsolatban, csak mert annyira félnek a magánytól.


Jó, itt van egy speciális férfi réteg, ezen az oldalon, akik nyavalyognak mert nem találnak barátnőt. Viszont az életbe meg rohadtul nem ismerek senkit aki emiatt rinyálna.


2017. júl. 19. 17:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
34%
Mert a nőkbe azt nevelik bele, hogy csak párkapcsolatban és házasságban lehet teljes egy nő.
2017. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
23%
3,5 ève ami óta nincsen barátnőm már az èletkedvem is elment.Nem is èrtem az emberek hogyan tudnak egyedül boldogok lenni.
2017. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
Én pont fordítva látom. Nézz csak fel egy társkereső oldalra, milyen a nemek aránya!
2017. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
70%
Napi általánosítás megvolt. Én ismerek ilyet férfiba is. Tindert használ a drága, de kapcsolatban van. Majd szakít, ha talált egy újat. Mi ez ha nem társfüggőség. De ott vannak azok is akik kapcsolatot akarnak, de nem jön össze valami miatt és férfiak. Nem nemtől függ, hogy kiből lesz társfüggő és ki boldogul egyedülállóként is. Az viszont biztos, hogy egy idő után mindenki akar maga mellé egy stabil partnert. Csak van akiben ez idősebb korában fogalmazódik meg.
2017. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
87%

Mennyi az a rengeteg nő meg férfi, akit ismersz? 50? 100? 200? Ne hazudj, hogy ennél több. Na most vesd össze az általad ismert férfiak és nők számát a magyar férfiak és nők számával, lásd be, hogy van egy aprócska mintád, lásd be azt is, hogy a mintád nem reprezentatív, hanem teljesen esetleges, így semmilyen következtetést nem lehet levonni belőle a magyar férfiak és nők alapsokaságára nézve. Végül pedig lásd be azt is, hogy a kérdésednek csak akkor van értelme, ha valóban igaz, hogy a legtöbb férfi boldogan tud élni társ nélkül is, a legtöbb nő meg társfüggő. Azt viszont egyáltalán nem tudjuk, hogy ez így van-e. Lehet, hogy a te környezetedben így van, de mi nem ismerjük az ismerőseidet és nem tudjuk, hogy miért van ennyi boldog agglegény meg kapcsolatfüggő nő körülötted.


Ha sikerült felfogni, amit írtam, akkor köszönd meg a felvilágosítást. Ennyit tehetsz.

2017. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
0%
Én férfiként nagyonis társfüggő vagyok. Azok akik nem tásfüggőek, azok is szerintem eljárnak prostizni, vagy alkalmi kapcsolataik vannak. Szóval valamilyen szinten van társuk, de csak szexuális társuk.
2017. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Híg fostenger kapcsolatban férfiak is szívesen maradnak, csak az a baj, hogy sokan általában el sem jutnak odáig, szóval nincs miből kimászniuk.


Mindegy, valszeg fölösleges 1000+1. alkalommal is leírni, de az még nem egy megbízható társadalmi tanulmány, hogy valakinek a szűk környezetében mi zajlik.

2017. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
76%
Egy kicsit keszekuszává teszi a dolgokat, hogy a férfiaknak a "híg foshtenger" kapcsolat is ideális. Érzelmek nem kellenek, azokkal csak a gond van, viszont a jaffás alsógatyeszt azért mossa ki az asszony, főzzön, vasaljon, mosogassa el a csetrest. Ők meg hozzák haza a pénzt, úgy gondolják, a kapcsolat ilyen módon tökéletes. A gond ott van, hogy ez ellen az állapot ellen a nő előbb-utóbb fel fog lázadni, és a talpraesettebbje a szakítást is meglépi.
2017. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
52%
Lehet nem tudomány, de én is úgy látom, hogy egy férfiak általában stabilabbak egyedül. Számítógép, játék, barátok, alkohol.
2017. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Én csak a saját nevemben beszélhetek.

Részemről ott vannak a tanulmányaim, a munkám és a hobbim. Ez minden téren bőven elég lekötés. Eszembe se jut a fenti problémán agyalni.


Sokkal jobban érdekel a 2 szakdogámba jogi témában mit h írok majd bele. (Mer ez nem játék.) És ha ez kész már bőven 200 +-os fizum lesz. (Aki nem érti próbáljon meg 90 E-ből élni havonta. )


Maga a hobbim meg éves szinten is elvisz 400-500 E-t.

Plusz egyéb kiadásaim.

Időm sincs ilyenekre h ezen károgjak h mi van a nőkkel.


28 F

2017. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!