Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 33 éves tanult, értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 33 éves tanult, értelmes férfi, akinek 2 éve nincs párja, barátai sincsenek már (vagy külföldön élnek, vagy házasok), az objektíven nézve jól teszi, ha egyedül megy el nyaralni Balatonra, Horvátországba, egyedül, , csajozik"?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert legtöbbeknek ez fura, hogy egyedül menni ide-oda, akár nyaralás, akár hobbi, sport, stb. az a dolog. Sokaknak az ugrik be, hogy ezzel a valakivel baj van. Pedig semmi, csak sokat csalódott párkapcsolat alatt, már nem bízik, magányos típus lett.
2017. júl. 19. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs kivel elmenned, kénytelen vagy egyedül menni, ha nem akarsz a szobában kuksolni. Ha jól érzed magad így, akkor minden rendben, ha nem, és a kérdésből úgy tűnik, hogy nem, akkor keress társaságot! De ez nem megy egyik napról a másikra.
2017. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na jó bevallom, valahol mélyen én szívesebben mennék ideoda párban, akár barátokkal. Csak sajnos egyik sincs. Ez pedig nem úgy van, mint itt sokan mondják, hogy na, szerezz!! Aki egy kicsit magának való, talán kicsit aszociális is, annak nem úgy megy az, hogy odamegyek és lesz párom, barátom. Ez olyan, hogy egy arachnofóbiásnak (bár nekem nincs agorafóbiám)hiába mondod, hogy simogasson meg 20 pókot...Gondolom értitek.
2017. júl. 19. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi fura, hacsak nem az, hogy igényelné egy partner társaságát és mégis magányos farkast játszik.

Ha egy nagy társasággal együtt megy el nyaralni, ahol más is magázóba nyomja, akkor egészen más a helyzet,mert akkor keresgél, megteremti a lehetőséget. De ha az a programja, hogy egyedül kiül a Balaton partjára és élvezi a magányt miközben odamehetne ismerkedni, beszélgetni, akkor ott valami nincsen rendben.

2017. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hasonszőrű nő vagyok, és kb. egy évtizede egyedül megyek el mindenhová, mert a barátnőim mind házasok és gyerekesek (már gyerekkorukban megtalálták akivel lenni akarnak), így nyilván nem velem akarnak strandolni, utazni, vagy eljárkálni, ami sajnálatos számomra, de már megszoktam. Igaz, én hiszek a szerelemben és nem vagyok magányos típus sem, nekem jobb lenne több emberrel.
2017. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnállak kedves utolsó. De gondold azt, hogy ezeknek a jó része 5-10 év múlva el fog válni, milyen rossz lesz nekik. Lehet keresni fogják majd akkor a társaságodat, de tudod, aki borbarát...
2017. júl. 19. 10:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Én sajnos már nem hiszek a viszonzott szerelemben. Akit eddig én szerettem szerelemmel, ő csak kicsit kedvelt, átvert, megcsalt. Aki meg engem, az nekem nem kellett. Igaz én nem vertem legalább át egyiket sem, nem hitegettem, nem hazudoztam, léptem félre.
2017. júl. 19. 11:00
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:

A dolog ott santit, hogy ha egy arachnofobias eljut odaig, hogy megsimogat 20 pokot, akkor bar nem mulik el a fobiaja, de egy olyan szintre sullyesztette le a sajat irracionalis felelmeit, hogy az mar nem gatolja a tovabbiakban. Valoszinu soha nem fog otthon pokokat tartani, de ha meglat egyet, nem fog lefagyni, vagy sikitva kimenekulni a szobabol.


Felolem azt csinalsz amit akarsz. Miert erdkel mas mit gondol rolad, ha ugy erzed egyedul jobban erzed magad, akkor csinald ezeket egyedul. Ha meg kell valaki, akkor szerezz, s de ez ennyire egyszeru. Csak lusta vagy kimodulni, sokkal egyszerubb lenne rairni egy lanyra tarskereson, aki meglatna, mennyire ertelmes es kulonleges vagy, s a randin alig varna, hogy szetdobhatna a labait neked, de ezt mar tapasztaltad, hogy nem igy megy.

En is szeretek egyedul lenni, egy evvel vagyok nalad fiatalabb, de nincs olyan honap, hogy ne bovulne a barati korom 1-2 emberrel, eljarok tanfolyamokra, tancolni, osszejovetelekre, mert a barataimmal max kocsmazni lehet, ott meg nem igazan ismerkedek meg uj emberekkel.

2017. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt már 4-5 rendes párkapcsolatom, sajnos nem így megy a dolog.
2017. júl. 19. 11:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap olvastam egy magazinban, hogy ez Mo-on milyen fura még, azonban Nyugat Európában vagy az Államokban korántsem. Szóval ez is, mint minden más pusztán nézőpont kérdése. Egyedül tény, sokkal jobban lehet ismerkedni, sokkal nyitottabb vagy és befogadóbb.
2017. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak objektív létezik. Az a valóság. Igen, jól teszi, egyéb számító feltételek mellett. (Bár ezek sem voltak azok.)
2017. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!